Latvijā
Sabiedrība

Izsludināts konkurss sabiedrības izglītošanas pasākumiem par deportācijām1

LETA/Evija Trifanova

Kultūras ministrija izsludinājusi konkursu “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu sabiedrības izglītošanas pasākumu par deportācijām nodrošināšanai”, liecina oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” publiskotā informācija.

Konkursa nolikumā minēts, ka viens no uzdevumiem ir organizēt sabiedrību izglītojošus pasākumus un aktivitātes par deportācijām, tai skaitā – sagatavot dokumentālās filmas par padomju represijām un deportācijām, sagatavot ceļojošās izstādes, kas veltītas 1941. un 1949.gada deportāciju piemiņai, organizēt konferences, kā arī organizēt koncertus, kas veltīti 1941. un 1949.gada deportāciju piemiņai.

Aicināti pieteikties pretendenti, kura ir Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, kas vismaz trīs gadus darbojas sociālās atmiņas jomā un veic sabiedrību izglītojošu darbību par represijām un deportācijām Latvijā, ir īstenojuši vismaz divus līdzvērtīgus projektus, kā arī atbilst citām prasībām.

Projekta finansējuma avots ir Kultūras ministrijas valsts budžeta apakšprogrammā “Sabiedrības saliedētības pasākumi” konkursa mērķim paredzētie finanšu līdzekļi 50 000 eiro apmērā gadā.

Pretendents ne vairāk kā 20% no piešķirtā finansējuma drīkst izlietot uzdevumu īstenošanai nepieciešamo administratīvo izmaksu segšanai.

Uzdevumu veikšanas laiks ir divi gadi.

Pieteikumi jāiesniedz Kultūras ministrijas Dokumentu pārvaldības nodaļā līdz 2019.gada 16.jūlijam plkst.17, nogādājot tos personīgi, vai nosūtot elektroniski uz parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.

Ar konkursa nolikumu plašāk var iepazīties Kultūras ministrijas tīmekļvietnē “www.km.gov.lv” sadaļā “Finansējuma iespējas”, kā arī līdz pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām Kultūras ministrijā.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Petraviču apmierina jaunā LM parlamentārā sekretāra darbs
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Aptauja: 97% Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju uzturā lieto zivis un jūras veltes 2
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Dabā
Pirmdien daudzviet valstī spēcīgi līs un dārdēs pērkons
5 stundas
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Kāpēc, pirms laika pensionējoties, nedrīkst strādāt, bet īstajā vecumā strādā, cik tik gribi?
4 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 9 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Latviju pārstāvošajiem autosportistiem trīs goda pjedestāli “RallyX Nordic” debijas sacensībās Rīgā
5 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Koncertzāle “Latvija”: jauna ērģeļmūzikas citadele vai Ventspils karaļvalsts greznumlieta?
5 stundas