Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Latvijai atkal jāmaksā atlīdzība
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) palāta no Latvijas piedzinusi 13 768 eiro par labu sūdzības iesniedzējai, kura sūdzējās par nelikumīgu medicīnisko datu iegūšanu un apstrādi, tādējādi atzīstot, ka ir noticis Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas pārkāpums. ECT palāta no Latvijas piedzinusi arī 5000 eiro par labu Andrim Ternov­skim. Tiesa secināja, ka tiesvedības gaita Ternovska civilprasībā pret Valsts robežsardzi par viņa atjaunošanu dienestā neatbilda Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas prasībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevis Latvijai,bet Latvijas nodokļu maksātājiem atkal kārtējo reizi jāmaksā par valsts pārvaldes institūcijas darbinieku NEPROFESIONALITĀTI.KAUNS !!! Cik ilgi vēl maksāsim par šādu bezatbildīgu stulbumu!?!

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+