×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
2. decembris, 2013
Drukāt

”Jaunais papucis” Vins Vons priecājas, ka par tēvu kļuvis pēc 40

Publicitātes foto. Kadrs no filmas ''Papucītis''Publicitātes foto. Kadrs no filmas ''Papucītis''

Vins Vons

6.decembrī Latvijas kinoteātros būs skatāma komēdija ”Papucis” (”Delivery man”), kurā galvenajā lomā iejuties komiķis Vins Vons, kurš pats savā privātajā dzīvē kļuvis par tēvu tikai pēc 4o.  “Filma ir par cerībām un bailēm, kļūstot par tēvu. Tas, ka pats esmu “jauns papucis”, noteikti palīdzēja labāk iejusties mana varoņa ādā,” ārvalstu medijiem atzinis četrdesmit trīs gadus vecais aktieris.

Vinam Vonam un par viņu deviņus gadus jaunākajai sievai Kilai ir divi bērni –  pirms četriem mēnešiem nāca pasaulē dēls Vernons Lindsejs, bet meitiņa Loklina decembrī svin trešo dzimšanas dienu.

Pāris apprecējās 2010.gadā.

Izklaides raidījumā “The Queen Latifah Show” aktieris atklājis: “Kad biju jaunāks, vislielākās pūles veltīju karjerai, jo šāda attieksme pret dzīvi bija gan man pašam, gan citiem vienaudžiem. Tad es “pamodos” un sapratu, ka ir pienācis laiks veidot savu ģimeni, un man ļoti paveicās sastapt īsto cilvēku… Vislabākais tajā, ka nogaidīju ar ģimenes veidošanu, ir pateicības sajūta. Esmu neizsakāmi laimīgs un pateicīgs par ģimeni. Es nezinu, vai būtu to novērtējis būdams jaunāks.”

Filmas ”Papucis” galvenais varonis Deivids Vozņaks gan uzzinās par faktu, ka kļuvis par tēvu, gluži nejauši. Scenārijs vēsta, ka pēc spermas bankas apmeklēšanas studiju gados ir notikusi kļūda, kuras rezultātā pusmūža vīrietis ir kļuvis par tēvu 533 bērniem.

Piektā daļa viņa bērnu ir vērsusies tiesā, lai uzzinātu donora vārdu.  Šauboties atklāt vai neatklāt savu identitāti, Deivids nolemj iepazīt tuvāk kaut vai dažas no savām negaidīti iegūtajām atvasēm. Jāpiebilst, ka varoņa situācija nav diez ko rožaina: viņš ir parādā mafijai, viņa draudzene, būdama stāvoklī, grasās viņu pamest, bet tēvs nupat draudējis ar atlaišanu no darba.

Līdz 12 gadiem filmu neiesaka skatīties.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+