×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
22. aprīlis, 2013
Drukāt

Jauniešu kora “Decoro” pavasara koncerts “Ziedonī” kopā ar tenoru Jāni Kurševu

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā, nesen atjaunotajā Zirgu pastā, 28.aprīlī plkst. 17 notiks Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes jauniešu kora “Decoro” pavasara koncerts “Ziedonī” (diriģenti Pēteris un Kristiāna Vaickvoski).

Koncertā piedalīsies Jānis Kurševs (tenors), Ilze Dzērve (klavieres), Jānis Pauls (čells), Kārlis Kundrāts (oboja) un Kristīne Tukre (kokle). Koncerta mākslinieciskā noformējuma un video projekciju autore ir topošā scenogrāfe Dace Sloka.
“Pavasaris ir laiks, kad daba mostas un atplaukst visā krāšņumā. Latviešu kora mūzikā ir vairāki spilgti opusi, kas veltīti pavasara tēmai, apcerot ne tikai dabas norises, bet arī pamošanos katrā cilvēkā, protams, neiztikt arī bez mīlestības tēmas. Īpašus priekšnesumus ir sagatavojis tenors Jānis Kurševs, kurš koncertā kopā ar instrumentālo grupu pārstāvēs Ingmara Zemzara daiļradi. Šoreiz būs iespēja ne tikai sadzirdēt pavasari, bet arī ieraudzīt. Esam ļāvušies eksperimentiem, paplašinot koncerta formātu līdz audio vizuālai koncepcijai. Koncerta mākslinieciskā līdzautore ir kora dziedātāja, topošā scenogrāfe Dace Sloka” atklāj koncerta mākslinieciskā vadītāja un diriģente Kristiāna Vaickovska.
Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+