Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. februāris, 2016
Drukāt

Jaunietim rokās uzsprāgts no brīnumsvecītēm gatavots spridzeklis

Foto - LETAFoto - LETA

Kāds jaunietis no brīnumsvecītēm izgatavojis spridzekli, kas uzsprādzis viņam rokās, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

13 gadus vecais jaunietis Zemgalē aizdedzinājis paštaisīto spridzekli no brīnumsvecītēm, un tas uzsprādzis viņam rokās. Puisis guvis gan nopietnas traumas – acs orbītas ievainojumu un vaļēju brūci plaukstām, tādēļ nogādāts pie speciālistiem Bērnu slimnīcā Rīgā.

Savukārt kāda 19 gadus veca sievietei Rīgā, iznākot no ēkas, uz galvas uzkritis sniegs. Viņa guvusi galvas sasitumu. Mediķiem ir aizdomas arī par galvas smadzeņu satricinājumu. Sieviete nevēlējās doties uz slimnīcu, tādēļ mediķi snieguši palīdzību notikuma vietā.

Mediķi aicina cilvēkus būt uzmanīgiem, lai negūtu traumas no krītoša sniega.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā NMPD mediķi reaģējuši uz 1 942 izsaukumiem, no kuriem 147 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+