×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. janvāris, 2014
Drukāt

Jauno gadu 11.novembra krastmalā sagaidījuši 45 000 cilvēku (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Jaunā gada sagaidīšanas pasākums 11.novembra krastmalā.

Jauno – 2014. gadu – Rīgā, 11. novembra krastmalā, sagaidīja apmēram 45 tūkstoši rīdzinieku un galvaspilsētas viesu, liecina policijas un pasākuma organizatoru provizoriskās aplēses. Šī bija otrā reize, kad Jauno gadu Rīgā visi kopīgi sagaidīja Daugavas krastmalā, portālam “LA.lv” pastāstīja Rīgas domē.

Pagājušajā gadā pasākums 11. novembra krastmalā pulcēja apmēram 35 000 svinētāju.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs izsaka pateicību visiem svētku organizatoriem, valsts un pašvaldības policijai, kā arī citiem atbildīgajiem dienestiem par profesionālu darbu šajā svētku laikā: “Bet vislielāko paldies saku visiem rīdziniekiem, kuri tik kuplā pulkā atbalstīja Rīgas domes ieviesto tradīciju visiem kopā pulcēties pilsētas centrā un sagaidīt Jauno gadu.”

Svētku pasākumi krastmalā un citviet Vecrīgā turpinās.

Jau tradicionāli 11. novembra krastmalā ir noorganizēta kultūras programma ar mūziķu, dejotāju un dīdžeju priekšnesumiem, pusnaktī notika svētku uguņošana, uz vietas var mieloties ar tradicionālo gadu mijas svētku mielastu.

Svētku noskaņa valda arī Vecrīgas parkos un laukumos, īpaši vietās, kur darbojas Ziemassvētku tirdziņi: Doma laukumā, Līvu laukumā un Esplanādē. Tur ikviens aizvien var priecāties kopā ar mūziķiem un dīdžejiem, dejot, kā arī sasildīties ar tirdziņos piedāvātajiem karstajiem dzērieniem.

Lai sakārtotu pilsētas centrālo svinību vietu, šodien rīta agrumā sāks strādāt sētnieki un atbildīgie dienesti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pārējie miljons rižāņu to sagaidīja divas stundas atpakaļ – un saldi gulēja aplūzuši – ar Ušakova svētību.

Draugiem Facebook Twitter Google+