Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Jauno velosipēdistu sacensības

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pagājušajā nedēļā finišēja CSDD ikgadējo sacensību jaunajiem velosipēdistiem “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015” 1. kārtas jeb reģionālie posmi. Sacensības visā Latvijā notika no 10. aprīļa līdz 27. maijam. Šobrīd zināmas visas komandas, kas uzvarēja reģionālajās sacensībās un piedalīsies Latvijas finālā.

Sacensību 2. kārta jeb Latvijas Lielais fināls notiks jau šīs nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes sporta un atpūtas bāzē “Ronīši”, kur izcīnīs Latvijas labākās jauno velosipēdistu komandas titulu un ceļazīmi uz Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībām Austrijā, Vīnē, 3. – 6. septembrī.

Kopumā piedalījās ap divtūkstoš skolēnu jeb apmēram 250 komandas un individuālie dalībnieki (10 – 12 gadi) no vairāk nekā 100 dažādām Latvijas skolām.

Vislielāko punktu skaitu izcīnīja Baložu vidusskolas komanda “Baložu vidusskola 1” (865 punkti); nākamo augstāko punktu skaitu izcīnīja Strautiņu pamatskolas komanda “Strauti-1” (788 punkti); TOP3 noslēdza Ērģemes pamatskolas komanda “Jautrie pūčulēni” (779 punkti).

Visvairāk komandu piedalījās sacensībās Ogrē – 24 komandas no astoņām Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes un Ogres novada skolām. Vismazākais dalībnieku skaits sacensībās pārstāvēja Rīgas pilsētu – viena komanda. Šogad sacensībās atkal startēja desmit skolas, kas pēdējos gados nebija piedalījušās: Beļavas Krišjāņa Valdemāra pamatskola, Ciblas vidusskola, Dekšāru pamatskola, Lādezera pamatskola, Vidrižu pamatskola, Rencēnu pamatskola, Mežgaļu pamatskola, Užavas pamatskola, Ugāles vidusskola un Nīgrandes pamatskola.

CSDD sacensības “Jauno satiksmes dalībnieku forums” organizē jau 22. gadu un to mērķis ir uzlabot skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā. Visiem dalībniekiem jādemonstrē teorētiskās un praktiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, jāprot sniegt pirmo palīdzību, jāpārzina velosipēda tehniskā uzbūve, kā arī jāveic divi praktiskie uzdevumi velosipēda vadīšanā.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+