×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
17. aprīlis, 2018
Drukāt

Jēkabpilī garāžā atsavina tūkstošiem dažādu nelegālo cigarešu

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Jēkabpilī atsavina nelegālās cigaretes.

Strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, šā gada 13.aprīlī Jēkabpils novadā, Ābeļu pagastā, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa policijas darbinieki atsavinājuši ievērojamā daudzumā nelegālo cigarešu – kopumā 178 560, kas ir bez Latvijas Republikas akcīzes markām, tā portālu “La.lv” informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Ievērojamais cigarešu klāsts ar nosaukumiem – “ NZ”, “Premier”, “NZ Gold”, “Minsk” un “Klass” tika atsavināts 1970.gadā dzimušā vīrieša garāžā. Vīrietis, kurš jau agrāk ir bijis nonācis policijas redzeslokā, saistībā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem, tika aizturēts un ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Vīrietim ir piemērots aizdomā turētā statuss un ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.panta 1.daļas “Par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Kriminālprocesa ietvaros tiks pārbaudīta vīrieša saistība ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.
Policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites jomā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+