×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
25. jūlijs, 2012
Drukāt

Jezdakova: manā dienaskārtībā nav jautājuma par amata atstāšanu

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Nelijas Jezdakovas dienaskārtībā nav jautājuma par plāniem šo amatu atstāt.

“Tikko es izdomāšu kaut ko tādu radikālu, pirmkārt, es par tādu lēmumu pastāstīšu finanšu ministram. Ministram es tādu priekšlikumu neesmu izvirzījusi un šobrīd manā dienas kārtībā šis jautājums nepastāv,” 25.jūlijā žurnālistiem sacīja Jezdakova.

“Uzskatīsim, jā,” uz jautājumu, vai runas par to, ka viņa grasās amatu atstāt, ir tikai baumas, atbildēja Jezdakova.

25.jūlijā iknedēļas finanšu ministra un Finanšu ministrijas un iestāžu vadītāju tikšanās laikā Jezdakova arī ministram apstiprinājusi, ka informācija par viņas amata atstāšanu ir baumas vai interpretācija. VID ģenerāldirektore norādīja, ka gadījumā, ja šāda situācija būs, viņa par to ministram paziņos pirmajam, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja vietniece Agnese Beļkeviča.

Tikšanās laikā ar ministru pārrunāts pēdējos mēnešos paveiktais – sešu mēnešu budžeta izpilde, sākumdeklarēšanās. Pārrunātas arī turpmākā darba prioritātes un risinājumi, piemēram, darba uzlabošana ēnu ekonomikas apkarošanas jomā un citi jautājumi, kur nepieciešama aktīva VID iesaiste, informēja Finanšu ministrijas pārstāve.

25.jūlija rītā intervijā telekompānijas LNT raidījumam “900 sekundes” finanšu ministrs Andris Vilks (V) atzina, ka Jezdakova viņu nav informējusi par vēlmi pamest VID ģenerāldirektores amatu. Vilks pauda viedokli, ka pēdējo gadu laikā Jezdakovas vadībā VID būtiski uzlabojis savu darbu, tomēr dienestam esot visas iespējas turpināt “augt un augt”.

Iepriekš portāls “Pietiek.com” rakstīja, ka Jezdakova no 30.jūlija līdz pat septembra sākumam dosies piecu nedēļu ilgā atvaļinājumā, bet noliedz valdības kuluāros izskanējušās runas par plāniem pēc atvaļinājuma beigām amatā vairs neatgriezties.

“Jūs zināt – sievietes garastāvoklis mainās katru brīdi, bet, ja es izdomāšu nopietni [pamest amatu], tad pirmais par to uzzinās finanšu ministrs,” sacīja Jezdakova. “Šobrīd es skaitu dieniņas līdz atvaļinājumam, un, ja vien man ar veselību viss būs kārtībā, es palikšu amatā. Jūs zināt, mēs, sievietes, šodien varam sūtīt visus ratā, bet rīt būt labā garastāvoklī.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+