Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jūnijā dzimušo cilvēku tumšās un gaišās puses0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Pexels

Vai zināji, ka tavu raksturu un unikālās īpašības var noteikti pēc tava dzimšanas mēneša? Jau labi zināmas pazīmes jūnijā dzimušajiem ir viņu spēja mācīties, komunikabilitāte un domāšanas veids. Jūnijā dzimušajiem ir ievērojama personība: viņi ir draudzīgi, emocionāli, asprātīgi un aktīvi. Tie, kuri dzimuši pirmajās 20 jūnija dienās ir piederīgi Dvīņu zodiaka zīmei, bet pēc 20. jūnija dzimušie ir piederīgi Vēža zodiaka zīmei.

Jūnijā dzimušo Dvīņu (1. – 20. jūnijs) plusi

1. Komunikācijas prasmes. Dvīņiem ir ļoti spilgta personība, viņi ir runātīgi un ekspresīvi, bet pie visa tā savas domas viņi spēj izteikt skaidri. Dvīņi ir mentori jeb cilvēki, kuriem vienmēr ir pareizā informācija vai labs padoms kabatā.

2. Enerģiskums. Jūnijā dzimušajiem dvīņiem ir pozitīvas vibrācijas, spēcīga enerģija, un viņi patstāvīgi atrodas kustībā. Emocionālā ziņā viņi nekad nenoveco, un viņu dvēseles paliek jaunas daudzu gadu garumā.

3. Draudzīgums. Dvīņi ir atvērti, labsirdīgi un reti izjūt grūtības saziņā ar zināmiem vai svešiem cilvēkiem. Viņi ir pieklājīgi un uzmanīgi, ko reizēm citi var uztvert kā flirtu.

4. Lieliska humora izjūta. Šie cilvēki tevi pārsteigs katru reizi, kad viņus redzēsi, pat neskatoties uz to, ja nebūsiet ilgi pazīstami. Dvīņiem ir pārsteidzoša humora izjūta, un viņi spēj uzmundrināt un uzlabot noskaņojumu.

Jūnijā dzimušo Dvīņu (1. – 20. jūnijs) mīnusi

1. Divas sejas. Dvīņu zodiaka zīme nozīmē, ka vienā ķermenī ir divas personas. Tādēļ jūnijā dzimušie Dvīņi var būt ļoti mainīgas būtnes, un viņu uzvedība brīžiem var atšķirties kā diena pret nakti. Piemēram, šodien viņi ir priecīgi un laimīgi, bet jau rīt viņi ir kaprīzi un neapmierināti.

2. Nestabilitāte. Jūnijā dzimušie dvīņi ir emocionāli nenoturīgi, tāpēc viņiem pašiem ir grūti noteikt, kā viņi jūtas. Dvīņi ir ārkārtīgi sarežģītas būtnes, kuriem ir raksturīgs pārspīlēt notikumus un sarežģīt situācijas.

3. Garlaicība. Dvīņu lielākais ienaidnieks ir garlaicība. Viņiem ir zems uzmanības līmenis, jo viņiem viss ātri apnīk. Viņi no dabas ir ziņkārīgi un vēlas atrasties pastāvīgā kustībā, lai apzinātos pasauli un iegūtu jaunu informāciju. Pretējā gadījumā Dvīņiem ātri kļūst garlaicīgi, un viņi krīt izmisumā.

4. Neparedzamība. Dvīņi ir ļoti aktīva gaisa zīme. Viņi ir talantīgi, bet tajā pašā laikā neprognozējami un nenoturīgi. Viņi ātri maina savas domas un darbības virzienu gluži kā vējš.

Jūnijā dzimušo Vēžu (21. – 30. jūnijs) plusi

1. Neatlaidība. Vēži ir ļoti kontrolējoši un neatlaidīgi cilvēki ar spēcīgi personību, kaut arī viņi to mēdz slēpt. Ja Vēzim ir plāns, tev tas ir jāciena un jāpieņem viņa idejas. Viņi nepadosies, kamēr nesaņems to, ko vēlas.

2. Emocionalitāte. Vēži ir romantiķi, bet viņu jūtas ir tik stipras, ka jebkurš Vēzis, kurš ir iemīlējies, burtiski lidinās spārnos. Viņi ir tendēti visur redzēt labo un vēlas, lai viņiem apkārt ir tikai pozitīvais.

3. Gādīgums. Vēži ir līdzjūtīgi, maigi un sirsnīgi cilvēki, it īpaši attiecībās ar saviem tuviniekiem. Vēži ir īpaši uzticīgi tiem, kurus mīl, un vienmēr šos cilvēkus aizsargā.

4. Orientācija uz ģimeni. Siltas un ērtas mājas – tas nepieciešamas katram Vēzim. Vēzim patīk atrasties kopā ar saviem tuviniekiem savā komfortablā “patvērumā”, kur viņš mierīgi var nodarboties ar savām lietām.

Jūnijā dzimušo vēžu (21. – 30. jūnijs) mīnusi

1. Trauksmainums. Vēzis ļoti bieži satraucas par visu savā dzīvē. Iespējams, to izraisa viņa jūtīgums un pārliecības trūkums par sevi. Vēzim jāiemācās savas problēmas pieņemt mierīgi.

2. Pesimisms. Ļoti bieži Vēžu pesimisms parādās bez iemesla. Viņi ļoti bieži sūdzas un žēlojas. Vēžiem ir raksturīga negatīva domāšana, no kuras viņiem ir grūti atbrīvoties.

Saistītie raksti

3. Atsvešinātība. Vēži turas atstatus un slēpj savus patiesos nolūkus un emocijas. Ļoti bieži viņiem ir grūti dalīties ar savām jūtām, tāpēc viņi nereti izvēlas turēties nomaļus un būt atsvešināti.

4. Uzmācīgums. Tipisku Vēzi ir pastāvīgi jāatbalsta un jāmotivē, jo viņš grib justies vajadzīgs. Viņi vienmēr uzmācīgi un pat nedaudz apsēsti meklē uzmanību un mīlestību, it īpaši no cilvēkiem, kas viņiem nav vienaldzīgi.

Avots: Esotericblog

LA.lv