Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
4. jūnijs, 2015
Drukāt

Jūrmalnieki vāc parakstus jaunā pilsētas logotipa atcelšanai (1)

Jurmala_logo

Jauna vizuālā identitāte esot bijusi nepieciešama, lai nostiprinātu Jūrmalas pozīcijas kā populārākajai Baltijas kūrortpilsētai.

Jūrmalnieki vāc parakstus jaunā pilsētas logotipa atcelšanai, liecina aktīvista, jūrmalnieka Jāņa Ozoliņa ievietotā informācija sociālajā tīklā “Facebook”.

Akcijas mērķis ir atcelt nesen pieņemto Jūrmalas logotipu un rosināt diskusiju par jaunu logotipu un nepieciešamības gadījumā tā pieņemšanu, informē Ozoliņš.

Aktīvists norāda, ka iedzīvotāju paraksti būs “ne tikai attieksmes apliecinājums logotipa pieņemšanas procesam, bet arī aktīva patriotiska nostāja, kas liks pilsētas vadībai rēķināties ar iedzīvotāju viedokli”.

Jau vēstīts, ka Jūrmalā pieņemta jauna kūrortpilsētas zīmola attīstības un ieviešanas stratēģija 2015.-2018.gadam, kā arī izstrādāta jauna vizuālā identitāte, kas kopumā izmaksājusi 46 tūkstošus eiro.Pilsētas zīmola stratēģiju izstrādājusi “DDB Worldwide Latvia”, vizuālās identitātes autors ir “Asketic”.

Kūrortpilsēta atteikusies no tradicionālajām piejūras pilsētu krāsām, zilās un dzeltenās, saglabājot tās tikai karogā un ģerbonī. Logotipā atspoguļots smilšu reljefs, kas simbolizē pilsētas dabīgo, harmonizējošo ritmu. Tas pamatā lietojams baltā, melnā un Jūrmalas smilšu zeltainajā krāsā, atsevišķos gadījumos lietojama arī sarkanā krāsa, iepriekš informēja pašvaldība.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par sito sviestu maksát 46 000 €iro? !!!
    Es uz datora tádu varu uztaisít 15 minúsu laiká,un vél péc tam izprintét cik simtus exempláru vajag.
    Labáká gadíjumá tas izmaksás 300 €,ieskaitot elektríbu,tinti printerim,papíru,un laiku.
    Te jau nu bútu KNÁBim jákeras klát,lai noskaidrotu,kas sastáda 46 000 € ?

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+