×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Kā mūsu zeltenei veicās “Miss World”, kurā uzvarēja skaistule no Puertoriko

Reuters/Aģentūra "Miss un Misters Latvija". Kolāža - La.lvReuters/Aģentūra "Miss un Misters Latvija". Kolāža - La.lv

Trīs nedēļas, kuras pavadīju Vašingtonā bija saspringtas, bet neaizmirstamas, pēc atgriešanās no skaistumkonkursa “Miss World” ASV pastāsta “Miss Latvia” Linda Kinca.

“Ļoti centos tikt Top 20, biju ļoti tuvu tam – izgāju divas kārtas talantu sacensībās, kuras vērtēja profesionāla žūrija . Visa cerība bija uz latviešiem, bet diemžēl pietrūka balsis tautas balsojumā, laikam mēs vēl neesam iemācījušies atbalstīt viens otru, bet ceru, ka ar katru gadu cilvēki vairāk un vairāk atbalstīs tos, kuri ar godu reprezentēs Latviju pasaulē,” stāsta latvju skaistule.

“Sporta sacensībās no 130 dalībniecēm biju atkal fināliste, tur gan man pietrūka prasmes peldēšanā. Vieglatlētikā biju vienmēr viena no pirmajām, bet, diemžēl, peldēšana nekad nebija mana stiprā puse,” viņa atzīstas.

Vakarkleitu konkursam “Miss World” viņai darinājusi Latvijas dizainere Agnese Eiduka, atspoguļojot Latvijas dabu ziemā. “Ar lepnumu vilku to mugurā un gāju uz skatuves iekarot skatītāju sirdis.
Kad uzvarēja “Miss Puertoriko”, biju priecīga, paspēju ar viņu sadraudzēties sagatavošanas procesa laikā. Viņa ir gudra, atklāta un sirsnīga meitene,” teic L.Kinca.

Latvijas pārstāve no vēstniecības saņēmusi ziedus un laba vēlējumus, un transporta nodrošinājuma pēc konkursa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+