×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
11. augusts, 2014
Drukāt

Kā trīs vientuļi cilvēki ideālu meklēja. Patiess stāsts par kādu savešanas mēģinājumu (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šis stāsts ir pilnīgi reāls, kā sacīt – iz dzīves, raksta kāda portāla “dievietei.lv” apmeklētāja.

Bija man viena paziņa, neliela auguma, apaļīga, bez augstākās izglītības, bez pastāvīga darba. Savos 35 viņa joprojām dzīvoja pie vecākiem. Bez iepriekšējas attiecību pieredzes un bez bērniem.

Visu laiku, ko es viņu pazīstu, bet pazīstu es viņu jau pietiekami ilgi, viņa visu laiku izmisīgi, reizēm pat histēriski, cenšas tikt pie kāda vīrieša.

Kādu dienu, kad viņa viesojās pie mums un kārtējo reizi izmeta frāzes: “Kā es jūs apskaužu!”, “Kaut man arī būtu sava ģimene!”, “Kāpēc man nekad neveicas atrast savu vīrieti?!”.

Man viņas sametās žēl un šoreiz es nolēmu uzņemties savedējas lomu un palīdzēt viņai atrast kādu vīrieti. Ar šo domu griezos pie sava vīra, viņš strādā auto servisā, apstāstīju situāciju. Viņš man atbildēja, ka viņiem esot viens sakarīgs puisis tieši Annas (pieņemsim, ka tā sauca manu paziņu) vecumā. Brīvs, bez bērniem, ar galvu draudzējas…

Vīrs parunāja ar kolēģi, apstāstīja situāciju. Uldis bija ar mieru satikties ar Annu.

Nākamajā rītā zvanīju Annai, lai pastāstītu par Uldi. Anna nenocietās un bija klāt, lai sīki un smalki iztaujātu par vīra kolēģi.

Sāku viņai stāstīt ko zināju par Uldi, ka esot viņas vienaudzis, sakarīgs, nedzer, nepīpē, bērnu nav, strādīgs, kluss un mierīgs.

“Kluss un mierīgs? Kam man tāds vajadzīgs?” iesaucās Anna. “Man vajag, aktīvu, izskatīgu, bagātu, kā minimums auto servisa direktoru, vai īpašnieku!”

Ar šo teikumu Anna mani “nolika uz pauzes”. Tā vien gribējās viņai atcirst, viņa viņa maz spogulī skatās? Bet noturējos, jo negribēju sabojāt attiecības.

Tagad domāju, kā pateikt Uldim, kurš joprojām gaida tikšanos ar Annu, ka viņa ir atteikusi tik muļķīgu iemeslu dēļ- man viņas vietā bija kauns.

Atcerējos, ka man ir vēl viena, brīva paziņa, Iveta vārdā. Jauka trīsdesmitgadīga sieviete, ne ar modeles augumu, bet simpātiska. Nolēmu Uldim piespēlēt viņu.

Viņi satikās, apmainījās ar tālruņa numuriem. Pēc Ivetas nostāstiem, viņa bija stāvā sajūsmā par Uldi, viņš viņai ļoti iepatikās. Iveta ar lielu nepacietību gaidīja nākamo tikšanos. Bet…

Kā izrādās, Uldim Iveta ne visai esot patikusi – neesot viņa gaumē. Kad vīrs viņam esot jautājis, kāda tad īsti ir viņa gaume, viņš esot atbildējis: “Man patīk nedaudz jaunākas, garākas, slaidākas, smukākas, ar kuplām krūtīm un garām kājām.”

Mana un vīra misija “Kupidons” bija pilnībā izgāzusies. Trīs vientuļi cilvēki, kuri jau sen varētu būt kopā ar kādu, palika tur, kur viņi bija.

Viens, ko es gribētu ar šo pateikt: mīļie, beidziet skriet pakaļ mistiskiem iedomu tēliem. Beidziet gaidīt to, nezin ko. Paskatieties sev apkārt. Paskatieties uz sevi, vai tiešām jūs paši atbilstiet saviem ideāliem? Vai maz paši esiet to pelnījuši?

Lai arī es ne tuvu neesmu modele un mans vīrs nav biznesa haizivs – mēs mīlam viens otru, un tas ir pats svarīgākais!

Atcerieties, ka fiziskais skaistums ar gadiem izplēn, bet dvēseles skaistums un pievilcība ar gadiem paliek tikai skaistāka un labāka.

Esiet reāli un laimīgi!

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Raksts ir labs, tiešām skaistuļu meklētāji vispirms paskatietie uz sevi un tad kritizējiet citu cilvēku, jo ja jums dvēseles, mīlestības nav un tur ir tukšums, tad labāk dzīvojiet vieni un nebojājiet otram dzīvi!!!

  2. No manas personiigaas pieredzes varu teikt ka man ir bijushi sakari un iepeeja attiistiit attieciibas ar ne tikai vizuaali un gariigi dievishkiigi, vellishkiigi skaistaam meiteneem bet pat ar sabiedriibaa loti paziistamaam un tieshaam simpaatiskaam un visaadi citaadi iekaarojamaam meiteneem! Un ko secinaaju – ja nav saskanas dveeselee un nav taa klikshkja vai vismaz aklas iemiileeshanaas, tad parejas tikai taada butaforija un nervu skraapeklis vien ir… Bet nenoliedzami, sevi japilnveido, jakopj un japrot redzeet un veerteet no malas….

  3. Klikšķim vienalga jābūt.Un te nu nau svarīgi auguma parametri.Jā,tomēr,vizuālais nospēlē…

  4. Diemžēl,katram cilvēkam ir savi sapņi un vēlmes.Mēs katrs ,vēlamies sev to skaistāko un cēlāko dzīves draugu,lai nebūtu kauns iziet uz ielas ,pie draugiem un paziņām.Gan vīrietis ,gan sieviete ,vēlās sev blakus rezēt staltu ,skaistu,pievilcīgu un mīļu cilvēku ,ne kaut kādu kas pagadās pirmais!Kopdzīvē nav svarīgi tikai dvēseles skaistums ,bet gan daudz vairāk faktoru.Izskats,pievilcība,maigums,uzticība,uzskati par seksu un tā varētu skaitīt bez gala.Ja cilvēks negūst to ,ko vēlās ,kopdzīvē sāk rasties nesaskaņas un dažādas problēmas,sākās sānsoļi ,meklējumi tam ,kas nav gūts! Tad rodās jautājums ,kam viss tas bija vajadzīgs,sabojāta dzīve gan vīrietim ,gan sievietei un ja vēl kāds no viņiem tik tiešām mīl otru ,bet tas nē ?Un bērni,ja kopdzīves laikā ,kaut tas arī ir bijis diezgan īs,ir atvasītes !Visvairāk cietīs viņi !Tadēļ ,pirms izvēlaties sev īsto dzīves draugu ,kārtīgi visu apdomājiet un izvērtējiet situāciju<lai šajā ,tā grūtajā dzīvē nav jadara sāpes citiem un sev !

Draugiem Facebook Twitter Google+