×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

Kāds būs 2015. gads tolteku skatījumā? Neparasts horoskops (3)

akbal

Akbal

Kāds būs 2015. gads tolteku skatījumā? Pavisam īsi to varētu raksturot ar vārdu noslēpums, stāsta astroloģe un tolteku mācības zinātāja Ilva.

360 dienu tuns sākās jau 12. decembrī. Šis laika periods paies Akbal zīmē. Akbal – māja, aka, vairogs, dziļums, daudzslāņainība, nakts un rītausma, bagātība, apslēpta manta, apslēptas iespējas, noslēpums.

Šajā gadā būs aktuāls daudzslāņainais un bezgalīgais Pasaules Noslēpums. Dažādos līmeņos, dažādās variācijās un izpausmēs. Tiks atklāti noslēpumi, aiz tiem nākamie noslēpumi, kā lapas kāpostgalvai.

Nekas nav tā, kā pirmajā mirklī izskatās. Tiks slēpti un glabāti noslēpumi. Kā akā, visi gali ūdenī.

Gads pārpilns un neizsmeļams kā aka. Jārūpējas, lai dvēseles akā glabātos tīrs ūdens, jo šī zīme nevar nosmelt virsējo slāni, tā smeļ no bezgalīga dziļuma.

Akabal ir arī māja un patvērums, robežas. Svarīgs viss, kas ar to saistīts. Jāuzmanās, lai māja no cietokšņa nekļūst par cietumu.

Ben-Akbal ir varas un vadības diagonāle. Ja Ben ir Niedre – hierarhija, augšana pakāpeniski un uz augšu, vienkārša un visiem redzama, Akbal ir iešana dziļumā.

Struktūra struktūrā, likumi likumos, noslēpumi noslēpumos, mafijas princips. Saknes, kas vijas zem zemes un tiecas dziļumā, noslēptas no visu acīm. Šīs izpausmes būs redzamas ne tikai mūsu privātajās dzīvēs, tās varēsim sajust arī uz publiskām skatuvēm. 2015. gads šajā kontekstā ir svarīgs visiem, kuru dzimšanas vilnī (13 dienu periodā) ietilpst zīme Akbal.

Apzināti dzīvojot, mazie plāniņi realizējami trīspadsmit dienu laika viļņos, atkarībā no katra konkrētā laika viļņa programmas. Nopietnākas lietas sasniedzamas 52 dienu laika virpuļa ietvaros. Grandiozus plānus apzināti varat sākt kalt aprīlī, lai 21. maijā, sākoties jaunam Saules gadam, tos varētu sākt realizēt un sasniegt tik pat grandiozus rezultātus 260 dienu laikā.

Lai izdodas sajust vareno Laika plūdumu un veiksmīgi iekļauties Laika līnijās! Jaunu atklāsmju, neizsīkstošu brīnumu un dzīvesprieka pilnu Jauno 2015. gadu!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tolteki nav atstājuši nekādas rakstu liecības, ir tikai acteku un maiju leģendas par toltekiem. Kā šai astroloģei ir izdevies apgūt tolteku zinības, ja pasaulē neviens par tām nav dzirdējis?

  2. Tolteki gan izmira, neatstādami nekādas rakstveida liecības. Ir tikai acteku un maiju leģendas par toltekiem. Kur gan rodas tādas gudrītes, kas apgalvo, ka apguvušas tolteku mācību?

  3. Ak, Bal!!! Es, Jebal, NEKO nesapratu!
    Uzrakstiet, LŪDZU, latviešu valodā un tā lai var saprast arī NEsektanti!

Draugiem Facebook Twitter Google+