Latvijā
Sabiedrība

Kāds vīrietis īres maksas vietā vēlas intīmas attiecības 0

Foto-Shutterstock

Kādai sievietei, kura meklēja iespēju īrēt dzīvokli Rīgā, mājvietas īpašnieks īres vietā piedāvājis stāties intīmās attiecībās, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Santa meklēja mājīgu dzīvokli galvaspilsētā. Lai meklēšana vainagotos panākumiem, viņa sludinājumu portāla ss.com ievietoja ziņojumu par dzīvesvietas meklējumiem. Ātri vien uz to arī tika reaģēts. Tomēr īpašnieka piedāvājums sievieti pamatīgi šokēja. Jau sarakstes sākumā, vīrietis Santai uzdevis privātus jautājumus, interesējoties par viņas attiecību statusu un ikdienu.

Santa vīrietim pieklājīgi pastāstīja, ka, viņasprāt, dzīvokļa īpašniekam nav nepieciešama tik privāta informācija par viņu pašu. Tomēr pārsteigums seko jau nākamajā e-pasta vēstulē: “Otru pusīti es nemeklēju, tomēr vēlētos nestandarta veidā izīrēt Jums dzīvokli. Jūs maksājat tikai komunālos maksājumus, bet īres maksu atmaksājat, dažas naktis pavadot ar mani. Lai šis piedāvājums notiktu, vēlos Jūs iepazīt tuvāk!”

Santu pārņem šoks, tomēr pirmajā mirklī šķiet, ka viņa vīrieša vēstuli nav sapratusi pareizi, tāpēc vaicā īpašniekam pēc papildu skaidrojuma šim nestandarta piedāvājumam. “Jums ar mani jāpārguļ 3-4 reizes mēnesī, bet par to varam vēl vienoties. Tās var būt tikšanās uz dažām stundām, ne visu nakti,” sievietei raksta dzīvokļa saimnieks.

Vairāk pievienotajā video:

LA.lv