×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Kaimiņš jaunu partiju dibinās maija sākumā (10)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.

12.Saeimas neatkarīgais deputāts Artuss Kaimiņš 3.maijā dibinās politisko partiju, liecina deputāta paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Kaimiņš šā gada 3.maijā aicina uz biedrības “Kam pieder valsts” rīkoto politiskās partijas dibināšanu, kas notiks Lielajā ģildē, Amatu ielā 6, Rīgā, plkst.14.00. Paredzēts, ka pasākumā tiks dibināta partija, apstiprināti partijas darbību reglamentējošie dokumenti un ievēlētas partijas pārvaldes institūcijas.

Aģentūra BNS ziņoja, ka pie frakcijām nepiederošais Saeimas deputāts Kaimiņš gatavojas dibināt jaunu politisko spēku.

Februārī Kaimiņš aicināja Latvijas iedzīvotājus iepazīties ar domubiedru kopienu “Kam pieder valsts?”. “Šīs kopienas mērķtiecīga darbība dos iespēju sabiedrībai aktīvi piedalīties politikas veidošanā. Tā dos iespēju apvienot spēkus, lai kopīgi cīnītos pret ierēdņu un politiķu patvaļu, augstprātību, izšķērdību un nekompetenci,” iepriekš pauda Kaimiņš .

Tāpat jau rakstīts, ka 16.decembrī Kaimiņš izstājās no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas, norādot dažādus iemeslus šādam lēmumam. Kaimiņš šobrīd ir vienīgais pie frakcijām nepiederošais deputāts parlamentā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Vispiemērotākais nosaukums jaundibinātajai partijai – Ākstu partija. Nedomāju, ka viņi pārvarēs 5 procentu barjeru, taču zināmu daļu balsu tai aizies. Un visas zaudētās balsis nāk par labu Saskaņai. Galu galā latvieši ar savās n-tajām partijām ne tikai Rīgu, bet visu Latviju atdos krieviem!

  2. Tie, kuri nevarēs saņemties balsot par Saskaņu, tie balsos par Kaimiņu.

  3. Lai viņam veicās, bet ja paveiksies, tad nevar prasīt no Kaimiņa neiespējamo: dažu gadu laikā sakārtot valstī izdarītos darbus, sliktā nozīmē, kas ir izdarīti 25-u gadu garumā, tur vajag krietns laiks, atkal tie paši 25 gadi un būs ,,bremzes”, jo vecie ,,vilki” nevarēs pārdzīvot kritiku saviem netīrajiem darbiem.

  4. Lai veicas-es par jaunību un atklātību.

  5. Spriežot pēc troļļu aktivitātes, raustās gan no Kaimiņa !!!

  6. посмотрим, сказал слепой!

  7. .Vai tad Saemaa maz aakstu???Lai dibina Kaiminsh, vinjsh ,vismaz pasaka skaidri par politikiem,par vinju ;izdariibaam;.Lai vinjam veicas…

  8. ākstu vai suņu būdas partiju?

  9. lai papriekšu nodibina, un tad skandiniet. citādi klukst kā vista bet olu ta izdējis vel nav

  10. Ar Meroni atbalstu,pirms tam izsakot dažus populistiskus lozungus,kā nost ar korupciju utt… 5% pārvarēs,tipa sliktāk vairs nav kur.

Draugiem Facebook Twitter Google+