Mobilā versija
+19.2°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
14. septembris, 2016
Drukāt

Kalnciema kvartālā notiks Itāļu tirgus

No Kalnciema kvartāla "Facebook".No Kalnciema kvartāla "Facebook".

Kalnciema kvartālā sestdien, 24.septembrī, notiks “Itāļu tirgus”, kura laikā būs iespēja iepazīties ar saulainās Itālijas kultūru un iegādāties itāļu delikateses un vīnus. Notiks akustiskās mūzikas koncerts, kurā uzstāsies “De Jorans&Marco Colombo”, lai kopīgi izpildītu dziesmas skanīgajā itāļu valodā.

Lai pagarinātu vasaras sajūtu, Kalnciema kvartāls Miķeļdienā – laikā, kas iezīmē rudens atnākšanu – jau sesto gadu rīko “Itāļu tirgu”, kas ik gadu apvieno itāļu kultūras un virtuves piekritējus. Ierasti šajā dienā Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgū ir iespēja iegādāties dažādas delikateses no Itālijas, piemēram, olīvas un augstākā labuma olīveļļas, cietos un mīkstos sierus, prošuto, itāļu pastu, pesto, fokačas, gardākos desertus, saldumus. Itāļu tirgotāji šoreiz apsolījuši arī ēdienu gatavošanas meistarklases un delikatešu degustācijas.

Būs pieejams itāļu vīnu klāsts, kas atceļojis no Itālijas reģiona Markes mazajām vīna darītavām.

Plānotas arī itāliskas aktivitātes un nodarbības bērniem.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 8821. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+