Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
14. septembris, 2016
Drukāt

Kalnciema kvartālā notiks Itāļu tirgus

No Kalnciema kvartāla "Facebook".No Kalnciema kvartāla "Facebook".

Kalnciema kvartālā sestdien, 24.septembrī, notiks “Itāļu tirgus”, kura laikā būs iespēja iepazīties ar saulainās Itālijas kultūru un iegādāties itāļu delikateses un vīnus. Notiks akustiskās mūzikas koncerts, kurā uzstāsies “De Jorans&Marco Colombo”, lai kopīgi izpildītu dziesmas skanīgajā itāļu valodā.

Lai pagarinātu vasaras sajūtu, Kalnciema kvartāls Miķeļdienā – laikā, kas iezīmē rudens atnākšanu – jau sesto gadu rīko “Itāļu tirgu”, kas ik gadu apvieno itāļu kultūras un virtuves piekritējus. Ierasti šajā dienā Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgū ir iespēja iegādāties dažādas delikateses no Itālijas, piemēram, olīvas un augstākā labuma olīveļļas, cietos un mīkstos sierus, prošuto, itāļu pastu, pesto, fokačas, gardākos desertus, saldumus. Itāļu tirgotāji šoreiz apsolījuši arī ēdienu gatavošanas meistarklases un delikatešu degustācijas.

Būs pieejams itāļu vīnu klāsts, kas atceļojis no Itālijas reģiona Markes mazajām vīna darītavām.

Plānotas arī itāliskas aktivitātes un nodarbības bērniem.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejas (1)Sakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+