×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. jūnijs, 2013
Drukāt

Kam vēl apnicis Ušakovs? Sākas intrigas krievu politikāņu vidē

Foto - LETAFoto - LETA

Drīz būs pagājis mēnesis pēc pašvaldību vēlēšanām, tātad arī mēnesis, kas sabiedrību tuvina sekojošajām Eiropas Parlamenta un Saeimas vēlēšanām. Kaujas saucieni par pazaudēto Rīgu un par risku pazaudēt Latviju liecina, ka profesionālo politikāņu aprindas sarosījušās. Latviju nepazaudēsim, bet nākamo vēlēšanu zaudētāju saraksti tikai top.

 

Domāju, ka ne pašreizējie valdītāji, ne pašvaldību vēlēšanu uzvarētāji no “lielajām” partijām jūtas un var justies ļoti droši. Jo arī godkārīgie, varaskārie un atriebīgie zaudētāji sarosījušies.

Kāds piemērs no “uzvarējušo” nometnes. Šoreiz par “Saskaņas centru”. “Krievi saliedēti balso par respektablo “Saskaņas centru”, kurš nekārto viņu atslēgas jautājumus – pilsonību, izglītību, valodu. Kāpēc?”

Tā jautā vīlusies profesionāla ždanokiete, Rīgas krievu avīzes “Vesti segodņa” pastāvīgā autore Elīna Čujanova, kas acīmredzami ir neapmierināta par krievu līdzpilsoņu izvēli. Par atbildētāju Čujanova sameklējusi Stradiņa universitātes mācību spēku S. Kruku. Droši vien tāpēc, ka zināja, kādu atbildi saņems no profesora.

Viņš paskaidro, ka krievi balsojuši par labu “Saskaņas centram” tāpēc, ka rīkojušies aiz praktiska aprēķina, nevis jūtu dēļ (tad balsotu par Lindermanu). S. Kruks domā, ka daudzus krievus vairāk interesējot individuāla labklājība. Tātad nevis gaisa jaukšana un nemiera celšana sabiedrībā. Viņam taisnība.

Lindermanieši un ždanokieši savas cerības ceļ uz konfrontāciju. Šo politisko intrigantu pēdējais saorganizētais pasākums politisko spēļu turpināšanai ir t. s. nepilsoņu jeb nepārstāvēto kongress, kas lielākoties savācies no diezgan pazīstamiem, politiskās intrigās trenētiem subjektiem – tā teikt, no Drošības policijas kartotēkām.

Acīmredzot tie sākuši konkurences cīņu pret “Saskaņas centru” un arī tā iekšienē. Citādi grūti izskaidrot, kāpēc “Vesti” nodrukājusi tādu S. Kruka raksturojumu “Saskaņas centra” vadītājam un Rīgas domes priekšsēdētājam N. Ušakovam, kādu līdz šim nebijām ne dzirdējusi, ne lasījuši. Sergejs Kruks raksta, ka “Ušakovs pieļāva daudz kļūdu. Viņš ir slikts orators, viņa publiskā uzvedība neatbilst galvaspilsētas mēra statusam. Turklāt viņa vienveidīgā mediju hiperaktivitāte pamatīgi apnikusi…” Utt.

Interesanti, kam vēl bez prof. S. Kruka un E. Čujanovas apnikušas N. Ušakova aktivitātes. Kam un kāpēc? Vai jau “Saskaņas centra” iekšpusē?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+