×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
5. marts, 2013
Drukāt

Kas izdod reklāmavīzi ”Vienotība, PIETIEK!”?


Ivara Ciša ilustrācijaIvara Ciša ilustrācija

Vakar saņēmām vairākus lasītāju zvanus par pastkastēs saņemto bezmaksas izdevumu ”Vienotība, PIETIEK!”. Lai gan tas vairākos gadījumos esot atrasts, ielocīts ”Latvijas Avīzē”, tā, visticamāk, bijusi nejauša sakritība, ka izdevums iespraucies starp laikraksta lapām.

 

”Latvijas Avīzei” nav nekāda sakara ar šo reklāmavīzi – tas nav speciāls pielikums, kas būtu paredzēts ievietošanai ”Latvijas Avīzē”, informē AS ”Lauku Avīze” reklāmas aģentūras direktors Aigars Stankēvičs.

Arī ”Latvijas Pasta” abonementu apstrādes daļas vadītāja Antra Stepanova ziņo, ka ”Latvijas Pasts” nav izplatījis šo izdevumu. Līdz ar to varam tikai vēlreiz aicināt mūsu lasītājus, kuri nevēlas saņemt pastkastēs tamlīdzīgus bezadresētus sūtījumus, uz pastkastes uzlīmēt zīmīti ”Lūdzu reklāmas neievietot” u.tml.

Bet, runājot par minēto izdevumu ”Vienotība, PIETIEK!”, kā jau redzams pēc nosaukuma un arī pēdējā lapā publicētajiem lozungiem, izdevums ir saistīts ar medija zīmolu ”Pietiek.com”. Tā redaktors Lato Lapsa vakar atzina, ka ir informēts par šāda izdevuma eksistenci, taču uz jautājumu, vai tas uzskatāms par šā medija reklāmu, atbildēja ar vārdiem: ”Precīzi ir tā, ka neesmu gatavs atbildēt uz jautājumiem. Trešdien būs preses konference.”

Reklāmavīzi izdevis uzņēmums ”Fox Communications”. “Lursoft” datubāzē atrodamā informācija atklāj, ka šā uzņēmuma īpašnieks kopš šā gada 14. februāra ir Endo Lapsa. Lato Lapsa apstiprināja, ka viņam ir brālis Endo Lapsa.

Uzņēmums reģistrēts 2012. gada 17. decembrī ar uzdevumu ”sabiedriski politiskas informācijas izplatīšana iedzīvotāju informēšanai” visā Latvijas teritorijā latviešu valodā. Reklāmavīze iespiesta 960 tūkstošu eksemplāru metienā un piegādāta visiem bez maksas. Rakstu autori nav norādīti, vien minēts, ka redaktors ir kāds Raitis Spade.

 

Viedokļi

Jānis Leimanis Cēsu novada Bērzaines pagastā: ”Izdevumā izvērsts melnais PR pret ”Vienotību”. Skatos, tirāža sasniedz gandrīz miljonu eksemplāru. Esam nesaprašanā, kāpēc tādu materiālu izplata latviešiem! ”Vienotība” pielīdzināta agrākajai Šķēles Tautas partijai…”

Rasma Ogrē: ”Savā pastkastītē saņēmu laikrakstu uz četrām lapām ”Vienotība, PIETIEK!” – pietiek kampt, melot, noklusēt utt. Izdevēji stāsta, kāpēc ”Vienotība” gribot palikt pie varas. Tā izzākāti cilvēki, ka jājautā – vai tā vispār drīkst? Vai tiešām nav iespējams šos rakstītājus saukt pie atbildības?”

Ināra Riekstiņa Jelgavas novadā: ”Manā pasta kastē kopā ar ”Latvijas Avīzi” ielikta arī ķengu lapele ”Vienotība, PIETIEK!”. Visi noķengāti, Dombrovskis sevišķi nav žēlots – noķengāts par to, ka sievai pieder firma, ka ņēmuši lielus kredītus. Lai ņem! Tas tikai pierāda, ka nav sagrābušies daudzos miljonus kā viens otrs cits politiķis, būdams pie varas. Gribēju to aizrādīt pašam redaktoram, atbildīgajam par izdevumu, bet neviena tālruņa numura! Kāpēc tad tādiem taisnības saucējiem jāslēpjas, jābaidās no lasītājiem?”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+