zsclions.ch

Ķēniņam gūti vārti un otrā uzvara sērijā par Šveices čempionāta zeltu 0

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš otrdien guva vārtus Šveices augstākās līgas (NLA) finālsērijas pirmajā mačā, kurā Cīrihes “ZSC Lions” komanda izbraukumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) uzvarēja Klotenes “Flyers” hokejistus.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7

Viesu komandas otrās maiņas uzbrucējs bija precīzs spēles desmitajā minūtē, kad panāca neizšķirtu 1:1. Pēcāk uzvaras vārtus Cīrihes klubam trešās trešdaļas astotajā minūtē guva kanādietis Raiens Kellers.

Ķēniņš mača gaitā veica divus metienus pa vārtiem, nopelnījas divas noraidījuma minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir kļuvis 2-0 “ZSC Lions” labā. Nākamais mačs ceturtdien notiks Cīrihē.

Šīs sezonas 16 izslēgšanas turnīra spēlēs Ķēniņš guvis četrus vārtus.

“ZSC Lions” bija regulārā turnīra labākā vienība, kamēr “Flyers” kopvērtējumā ieņēma trešo vietu. Cīrihes klubs ar Ķēniņu ierindā čempionu titulu izcīnīja 2012.gadā.

Kā zināms, pusfinālā Ķēniņa pārstāvētā komanda spraigā sērijā ar 4-3 pieveica Ženēvas “Servette” komandu, kurā šosezon spēlēja latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Pirms tam ceturtdaļfinālā “Servette” ar 4-1 pieveica latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto “Lugano” komandu, bet “ZSC Lions” vien septiņos mačos ar 4-3 pieveica “Lausanne” hokejistus.