Kokteilis
Stilo

Klasika ir nemirstīga! Uzzini, kādas kurpes modē šoruden 1

Foto – Fotolia

Vairākas sezonas pēc kārtas dizaineri mēģināja panākt, lai izvēlamies sarežģītus un pārmērīgi ekscentriskus apavus, bet klasika tomēr atkal ņēmusi virsroku!

Uz modes pjedestāla – laiviņas, kas spēj izcelt katras kājas skaistumu un ideāli papildina garderobi.

Vairākums pasaulslaveno modes namu pārstājuši eksperimentēt un savās skatēs rāda tieši šo modeli, bet modes stila likumdevēji ar baudu izmanto laiviņas arī ikdienas tēla veidošanā. Šajā sezonā modē atkal ir zemais izgriezums, augsts, precīzs papēdītis un sašaurināts purngals. Īsts stila etalons – laiviņas no matētas vai lakādas. Krāsu gamma: melns, balts un sarkans.

Papildus klasiskajiem materiāliem moderni arī retāki varianti, kas darināti no savdabīgas nokrāsas zamšādas vai reptiļu ādas. Efekts neticami skaists!

Tradīcijas nemaina arī modes nams “Chanel”. Kā parasti, “Chanel” ir paraugs, kā apvienot eleganci ar visu standartu nojaukšanu. Šīs sezonas kolekcijā uzmanību piesaista baltas laiviņas ar melnu, it kā nogrieztu purngalu.

“Bottega Veneta” dizaineri savās kolekcijās arī iekļāvuši veiksmīgus modeļus, kas apvieno vienkāršību, komfortu un oriģinalitāti. Tādējādi parasts pilsētas tēls kļūst izteiksmīgāks un efektīgāks.

Savukārt Kristiāns Labutēns pateicis kategorisku “nē” slēptajai platformai, dodot priekšroku klasiskām laiviņām ar sarkanu zoli un nemainīgo nagliņpapēdi.

Galerijas nosaukums

Modernas sievietes garderobe nebūs pilnīga arī bez klasiskā modeļa “nude” jeb miesaskrāsā. Šo apavu unikalitāte ir tajā, ka tie spēj padarīt harmoniskus pat tos tērpus, kuru krāsas citādi ir grūti savienojamas. Jāatzīmē, ka tieši šim modelim jāpateicas par lakādas atgriešanos.

Saistītie raksti

Protams, laika zobam pār klasiku nav varas – tā ir elegances un sievišķības simbols, kas nāk palīgā tieši tad, kad tas nepieciešams.

Kas attiecas uz papēža augstumu, šodien tas nav noteicošais kritērijs. Uz mēles atkal atgriezušies modeļi, kas jau reiz redzēti tālajos piecdesmitajos gados. Tolaik par superaugstu papēdi vienkārši vēl neaizdomājās. Laiviņām vajadzīgs papēdis, bet ērtākais augstums ir no pieciem līdz septiņiem centimetriem.

LA.lv