×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. janvāris, 2013
Drukāt

Klintone dāvanā saņem futbolista ķiveri

Foto - AFPFoto - AFP

Pēc nule kā pārciestiem veselības sarežģījumiem ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone, kolēģu ovāciju sagaidīta, atgriezusies darbā Valsts departamentā, kur viņai kā dāvana tika pasniegta amerikāņu futbola spēlētāja ķivere – lai augstā diplomāte turpmāk būtu labāk aizsargāta Vašingtonas dažkārt skarbajā realitātē.

Klintone, kas pēdējo reizi, veicot oficiālos pienākumus, bija redzama 7. decembrī, kad viņa atgriezās no vizītes Eiropā, pirmdien vadīja iknedēļas sanāksmi, kurā piedalījās viņas tuvākie darbinieki un padomdevēji. “Departamentā šī ir liela diena. Sekretāre Klintone ir atgriezusies darbā,” sacīja Valsts departamenta preses pārstāve Viktorija Ņūlenda, piebilstot, ka 75 cilvēki, kas piedalījās sanāksmē, sagaidījuši viņu ar ovācijām. Pēc kritiena decembrī Klintonei galvā tika konstatēts trombs, un viņa tika ārstēta vienā no Ņujorkas slimnīcām.

Departamenta darbinieki jokojoties uzdāvinājuši Klintonei baltu futbolista ķiveri ar “krietni daudz laba polsterējuma”, kā arī futbola kreklu ar uzrakstu “Klintone” un skaitli “112”, šādi atgādinot par valstu skaitu, kuru četru gadu laikā, būdama ASV valsts sekretāre, apmeklējusi Klintone, sacīja Ņūlenda. Dāvanu Klintonei pasniedzis sekretāres vietnieks Toms Naids, brīdinot, ka dzīve Vašingtonā ir “kontaktsports”, sacīja preses pārstāve.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+