Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
6. jūlijs, 2014
Drukāt

Klintone: Putins var būt bīstams (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins var būt bīstams, 6.jūlijā publicētā intervijā paziņojusi ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone.

“Es uzskatu, ka viņš var būt bīstams,” teikusi Klintone intervijā, kas publicēta Vācijas laikrakstā “Bild am Sonntag”, atbildot uz jautājumiem par Krimas aneksiju un Krievijas taktiku Ukrainas austrumos.

“Tāds cilvēks kā Putins vienmēr cenšas sasniegt maksimālo. Viņš mēģina noskaidrot, cik stipri ir citi, un tad atbilstoši maina savu pozīciju,” sacījusi Klintone.

Savas grāmatas “Hard Choices” (“Grūtas izvēles”) prezentācijā jautāta par to, ko nozīmē personīgi kontaktēties ar Putinu, Klintone teica, ka viņš ir “nesaticīgs cilvēks ar visai biezu ādu”.

Viņa piekritusi kāda žurnālista teiktajam, ka Putins runā “kā krievu kovbojs”. “Jā, tieši tā – ar vai bez krekla,” atbildējusi Klintone.

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un tu pati? neesi bīstama?

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+