Mobilā versija
Brīdinājums -4.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
6. jūlijs, 2014
Drukāt

Klintone: Putins var būt bīstams (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins var būt bīstams, 6.jūlijā publicētā intervijā paziņojusi ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone.

“Es uzskatu, ka viņš var būt bīstams,” teikusi Klintone intervijā, kas publicēta Vācijas laikrakstā “Bild am Sonntag”, atbildot uz jautājumiem par Krimas aneksiju un Krievijas taktiku Ukrainas austrumos.

“Tāds cilvēks kā Putins vienmēr cenšas sasniegt maksimālo. Viņš mēģina noskaidrot, cik stipri ir citi, un tad atbilstoši maina savu pozīciju,” sacījusi Klintone.

Savas grāmatas “Hard Choices” (“Grūtas izvēles”) prezentācijā jautāta par to, ko nozīmē personīgi kontaktēties ar Putinu, Klintone teica, ka viņš ir “nesaticīgs cilvēks ar visai biezu ādu”.

Viņa piekritusi kāda žurnālista teiktajam, ka Putins runā “kā krievu kovbojs”. “Jā, tieši tā – ar vai bez krekla,” atbildējusi Klintone.

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un tu pati? neesi bīstama?

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+