Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2014
Drukāt

KNAB administratīvi soda Valkas mēru Kraukli (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 100 eiro naudas sodu Valkas novada domes priekšsēdētājam Ventam Armandam Krauklim par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

KNAB konstatējis, ka Krauklis atradies interešu konflikta situācijā, jo darba laikā un Valkas novada domes telpās, realizējot amata pilnvaras, sagatavoja video paziņojumu un reklamēja sev piederoša uzņēmuma SIA “Ziemeļlatvija” internetveikalu. Tādējādi viņš veicināja internetveikala preču popularitāti un pieprasījumu ar mērķi gūt komerciālu vai citādu labumu.

KNAB secināja, ka Krauklis pārkāpumu izdarīja aiz neuzmanības, neapzinoties tālāko seku iestāšanos. Kā atbildību mīkstinošs apstāklis tika ņemts vērā tas, ka Krauklis atzina savu vainu un nožēlo izdarīto.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. A vins bruģē ceļu uz Saimu.Tautai vins patik.

  2. Brīnums, kā tādu uzpūteni vispār var ievēlēt par mēru, ja nu vienīgi par mēri…

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+