×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
1. jūlijs, 2014
Drukāt

KNAB sāk kriminālprocesu par kukuļošanu Olaines pašvaldībā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šā gada jūnijā uzsācis kriminālprocesu saistībā ar iespējamām Olaines pašvaldības amatpersonas prettiesiskām darbībām – prettiesiska labuma pieņemšanu saistībā ar būvniecības jautājumiem.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā iegūto pierādījumu kopums dod pamatu KNAB izmeklētājam uzskatīt, ka Olaines pašvaldības amatpersona, lai nodrošinātu labvēlīgu lēmumu pieņemšanu un pasūtījumu nodrošināšanu no pašvaldības puses attiecībā pret vienu no būvniecības uzņēmumiem, laikā no 2013. gada maija līdz šī gada jūnijam vairākkārt pieņēmis kukuļus 5% apmērā no pasūtījuma summas.

Kriminālprocesa ietvaros iegūto pierādījumu kopums ir pietiekams, lai šobrīd KNAB izmeklētājs par aizdomās turētajiem atzītu trīs personas – vienu Olaines pašvaldības amatpersonu par kukuļņemšanu (Krimināllikuma 320. panta otrā daļa) un divus uzņēmuma darbiniekus par kukuļdošanu personu grupā (KL 323. panta otrā daļa), portālu “LA.lv” informēja KNAB.

Visiem aizdomās turētajiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Izmeklēšanas interesēs šobrīd sīkāka informācija netiek sniegta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+