Mobilā versija
+17.1°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
19. maijs, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 19. maijā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Dzimtenes Ziņas

No Liepājas. Civiliedzīvotāju nakts satiksme. Pagājušās svētdienas vakarā no policijas izdarītā leģitimācijas papīru revīzijā vairākums bez nakts atļaujas sastapto civilpersonu atvainojās par to, ka viņi esot tanīs domās, no 1. maija drīkstot staigāt pa ielām līdz pulksten pus 11. Šīs domas ir maldīgas un nepamatotas. Jau kopš 1916 rudeņa nakts satiksme priekš visa ieņemtā apgabala ir vienādi nokārtota, un proti, ka tā sauktā policijas stunda uz visa gada ir noteikta uz plkst. 10 vakarā. Starpība starp ziemas un vasaras mēnešiem ir tikai tā, ka no 1. aprīļa līdz 30. septembrim satiksme ārpus namiem un mājām ir līdz pulksten 4 rītā, no 1. oktobra līdz 31. martam līdz plkst. 5 rītā aizliegta. Sakarā ar to veikalu īpašniekiem tiek atgādināts savus veikalus slēgt noteikti plkst. pus 10.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (8)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+