×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. decembris, 2012
Drukāt

Ko novēlat “Latvijas Avīzei” jubilejā?


171220122

2013. gada 9. janvārī “Latvijas Avīze” svinēs 25 gadu jubileju. To sagaidot, lūdzām lasītājiem – pastāvīgiem avīzes pircējiem – izteikt novēlējumu savam laikrakstam dzimšanas dienā.
 


 

Guntis Krieviņš,
 uzņēmējs no Rīgas: 
”Pēdējos gados esmu atteicies no daudzu laikrakstu un žurnālu abonēšanas, dažus ik pa laikam nopērku. “Latvijas Avīze” atrodas manis pirkto dienas laikrakstu topa pirmajā vietā. Tā kā strādāju uzņēmējdarbības sfērā, visvairāk mani interesē ekonomikas, biznesa ziņas – par grozījumiem likumos, par piedāvātajām projektu iespējām, valsts atbalstu uzņēmējiem. Par politiku lasu tāpēc, lai saprastu valsts ieturēto kursu ekonomikā. Jāatzīst, dažkārt mēdzu pavīpsnāt par politiķu kļūmēm, kas tiek atklātas rakstos. Ja es būtu laikraksta padomnieks, tad ieteiktu vairāk koncentrēties uz jaunatni – informēt par karjeras veidošanas iespējām, vēstīt par jauniem, patriotiskiem cilvēkiem, kas dzīvē daudz sasnieguši. Kopumā avīzes veidotāji ir lieli malači – spēt aizraut lasītājus divdesmit piecu gadu garumā nav joka lieta. Lai tas izdodas arī turpmāk!”

 

Eleonora Limanoviča 
no Ilūkstes: 
”Lasu avīzi trīs četrus gadus. Vairāk interesē izmaiņas likumdošanā – gribas būt informētai, kas notiek pensiju jomā, arī izglītības sfērā, kurā ilgus gadus strādāju. Palasu būtiskas lietas par veselību, lasītāju atsauksmes. Jāatzīst, sporta aktualitātēm pievēršos vien tad, ja televīzijā izdzirdu, ka mūsējie čempionātos ieguvuši godalgotas vietas. Tad gribas uzzināt, ko par to raksta avīzē. Novēlu tā tik turēt uz priekšu! Lai “Latvijas Avīze” zeļ un plaukst!”

 

Inta Beča 
no Jūrmalas: 
”Avīzi abonēju kopš tās izdošanas pirmsākumiem, taču pagājušā gada otrajā pusē pārgāju uz pirkšanu. Tas ikdienā tik ļoti negriež maciņā. “Latvijas Avīzē” lasu par dažādām jomām – par sportu, jo radu bērni aktīvi sporto, par kultūru, jo māsa dzied korī, par ekonomiku, jo šajā sfērā strādā daudzi paziņas. Gribas būt informētai un pastāstīt radiņiem konkrētās sfēras aktualitātes. Tāpat patīk stāsti par ģimeņu dzīvi, Līcīša feļetoni. Uzskatu, ka avīzē par maz tiek rakstīts par lauku cilvēkiem – viņus vajadzētu biežāk uzslavēt. Nākotnē raugos pozitīvi, tāpēc novēlu, lai arī visi žurnālisti ir optimistiski noskaņoti un savu optimismu ienes avīzes lappusēs! Lai Dieva svētība avīzei!”

 

Ausma Vilcāne 
no Smiltenes: 
”Visu laiku avīzi abonēju, taču šobrīd nepastāvīgas dzīvesvietas dēļ šo paradumu nācās mainīt. Patīk lasīt nelielos stāstiņus, lasītāju viedokļus. Interesējos par politiku, ekonomiskā stāvokļa attīstību. “Latvijas Avīze” ir ļoti ieturēta savā stilā un kursā. Vēlu tās veidotājiem izturību, pacietību, darbīgumu! Lai liktenis palīdz ikvienam žurnālistam un arī turpmāk izdodas veidot tik interesantu laikrakstu!”

 

Madara Siliņa, 
kultūras darbiniece no Daugavpils novada: 
”Latvijas Avīze” kļuvusi par mūsu ģimenes vienotāju – garajos rudens un ziemas vakaros, kad visi pārnāk no darba, sākas “cīniņš” par to, kurš pirmais dabūs laikrakstu. Parasti kāds piesakās lasīt skaļi, lai jaunāko informāciju uzzina arī vecāki, kuriem redze vairs nav tik laba. Man visvairāk patīk kultūras jomas aktualitātes, vīru saista lauksaimniecība. Taču visi ģimenes locekļi iemīļojuši lasītāju viedokļu lappusi, jo citos laikrakstos cilvēku domas netiek tik plaši atspoguļotas. Lai arī turpmāk izdodas uzturēt šo atgriezenisko saiti ar lasītājiem!”

 

Janīna Samsanoviča,
skolotāja no Krāslavas: 
”Vairāk nekā divdesmit gadus avīzi ģimenē abonējām, bet nu jau kādus trīs gadus iegādājamies kioskā. Uzskatu, ka avīze ir ļoti daudzpusīga, ikviens var atrast savām interesēm atbilstošas tēmas. Mani pašu visvairāk saista sadaļa “Kultūra”, īpaši teātru dzīves aktualitātes. Savukārt sadaļā “Atpūta” izlasītie ceļojumu apraksti man palīdzējuši realizēt vairākus neaizmirstamus braucienus tepat pa Latviju. Manuprāt, žurnālistiem vajadzētu būt kritiskākiem attiecībā uz lasītāju viedokļu publicēšanu – jāuzklausa ir visi, taču reizēm viedokļi ir ārkārtīgi asi un aizvainojoši, tos vajadzētu atspoguļot taktiskāk. Taču tā arī ir vienīgā nepilnība. Novēlu ieturēt pašreizējo kursu un neatdot savu vietu citiem – arī turpmāk būt par visvairāk abonēto un lasīto dienas laikrakstu!”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+