×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. decembris, 2015
Drukāt

Koku horoskops Mežāžiem. Uzzini, kuri koki ir tavi sargātāji!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

22. decembrī dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Dižskābardis.

Mežāža zīmē dzimušie ir inteliģenti, ar labām organizatora dotībām un humora izjūtu. Uz dzīvi raugās reālistiski. Viņiem svarīga ir ģimene, it īpaši bērni, jo tajos redz savu turpinājumu, tāpēc cenšas būt par paraugu, ko nav kauns atdarināt. Dzīvē priekšroku dod stabilitātei un ērtībām. Šā iemesla dēļ rīkojas apdomīgi un neļaujas mirkļa emocijām. Daudz kustas, jo patīk justies jauniem jebkurā vecumā.

No 23. decembra līdz 1. janvārim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Ābele.

Šajā zīmē dzimušajiem raksturīga ir sirsnība, garīgums, saprātīgums un analītisks prāts. Labprāt palīdz citiem. Viņiem patīk citus iepriecināt un iedrošināt. Ja kaut ko apsola, cenšas turēt doto vārdu, lai ko tas arī prasītu. Patīk lasīt, ceļot un apmeklēt kultūras pasākumus. Kaut arī no malas vērojot, var šķist, ka viņi ir naivi un lētticīgi, tomēr tā nav, jo tie, kas cenšas viņus izmantot, vēlāk paši ir cietēji.

No 2. līdz 11. janvārim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Baltegle.

Šajā zīmē dzimušie ir tieši, nepiekāpīgi un mērķtiecīgi, jo apzinās, ko grib. Viņiem patīk kārtība un tīrība, tāpēc var būt pedantiski un dažreiz pat sīkumaini. Uz viņiem var paļauties. Augstas prasības pret sevi un apkārtējiem, nekad nemeklē vieglāko ceļu un negaužas par dzīves uzliktajiem pārbaudījumiem. Šā tipa cilvēki ciena tos, kas paši saviem spēkiem dzīvē ir daudz ko sasnieguši.

No 12. līdz 24. janvārim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Goba.

Gobas zīmē dzimušajiem svarīga ir drošības un stabilitātes sajūta, tāpēc daudz laika velta labklājības nodrošināšanai. Pēc rakstura darītāji, nevis runātāji. Piemīt labas organizatora dotības, tāpēc labprāt iesaistās dažādu kultūras un sabiedrisko pasākumu organizēšanā. Patīk vienkāršas, bet gaumīgas lietas. Izvairās no cilvēkiem un sabiedrības, kur dominē ārišķība un izrādīšanās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+