×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. novembris, 2014
Drukāt

Vēsturnieku komisiju turpinās vadīt Feldmanis (1)

Foto-Dainis BušmanisFoto-Dainis Bušmanis

Latvijas vēsturnieku komisiju turpinās vadīt Inesis Feldmanis, liecina “Latvijas vēstnesī” publicētais Valsts prezidenta paziņojums.

Komisijā no Latvijas strādās vēsturnieki: Ilgvars Butulis, Aivars Stranga, Ēriks Jēkabsons, Valters Nollendorfs, Daina Bleiere, Marģeris Vestermanis, Kārlis Kangeris, Antonijs Zunda, Uldis Neiburgs, Aleksandrs Ivanovs, Valters Ščerbinskis, Ainārs Lerhis, Mārtiņš Mintaurs. Komisijā darbosies arī vairāki ārvalstu vēsturnieki: Ervīns Oberlenders (Vācija), Joahims Taubers (Vācija), Deivids Smits (Lielbritānija), Ēro Medijainens (Igaunija), Zenons Butkus (Lietuva), Arons Šneijers (Izraēla).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un tomēr – vai vēsturnieku komisija, kuru apstiprina valsts augstākā amatpersona nav uzskatāma par politiski angažētu pētnieku grupu? Vai tieši šādu valsts attieksmi pret vēstures zinātni rietumi nepārmet šī brīža Krievijas prezidentam? Un vai tā vairs ir neatkarīga zinātne, ja tā darbojas politiķu paspārnē? Lai nu kā, bet zinātniekiem, kuri piekrituši darboties komisijā, tas ir lielisks izaicinājums – būt vai nebūt zinātniekam …

Draugiem Facebook Twitter Google+