Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Koncertzālē “Cēsis” notiks Imanta Ziedoņa filmu skate

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kdrs no filmas "Mēstepatās" par dižkoku atbrīvotāju grupu.

Vidzemes koncertzālē “Cēsis” no 1. līdz 4. maijam būs skatāma Imanta Ziedoņa filmu skate, aģentūru BNS informēja fonda “Viegli” pārstāve Inga Zālīte.

Dokumentālās filmas “Imants Ziedonis. Portrets locījumos” un “Gada reportāža” būs skatāmas 1. maijā, filmas “Lomi” un “Mēstepatās” būs skatāmas 2. maijā. Zālīte pavēstīja, ka pirms filmu skatīšanās notiks tikšanās ar filmas “Mēstepatās” režisoru Zigurdu Vidiņu. Savukārt 3.maijā pirms animācijas filmu parādes būs saruna ar animācijas filmu režisori Rozi Stiebru, bet 4. maijā izrādīs spēlfilmu “Puika”.

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” dibināts 2010. gada pavasarī. Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā, veicinot Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, atbalstot radošas, neparastas idejas un veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejas (1)Sakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+