Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Koncertzālē “Cēsis” notiks Imanta Ziedoņa filmu skate

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kdrs no filmas "Mēstepatās" par dižkoku atbrīvotāju grupu.

Vidzemes koncertzālē “Cēsis” no 1. līdz 4. maijam būs skatāma Imanta Ziedoņa filmu skate, aģentūru BNS informēja fonda “Viegli” pārstāve Inga Zālīte.

Dokumentālās filmas “Imants Ziedonis. Portrets locījumos” un “Gada reportāža” būs skatāmas 1. maijā, filmas “Lomi” un “Mēstepatās” būs skatāmas 2. maijā. Zālīte pavēstīja, ka pirms filmu skatīšanās notiks tikšanās ar filmas “Mēstepatās” režisoru Zigurdu Vidiņu. Savukārt 3.maijā pirms animācijas filmu parādes būs saruna ar animācijas filmu režisori Rozi Stiebru, bet 4. maijā izrādīs spēlfilmu “Puika”.

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” dibināts 2010. gada pavasarī. Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā, veicinot Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, atbalstot radošas, neparastas idejas un veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

Pievienot komentāru

Zināms skatuvisko deju koncerta repertuārsDziesmu un deju svētku mākslinieciskā padome akceptējusi XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku latviešu skatuvisko deju koncerta “Vēl simts gadu
Draugiem Facebook Twitter Google+