Mobilā versija
+2.1°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Koncertzālē “Cēsis” notiks Imanta Ziedoņa filmu skate

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kdrs no filmas "Mēstepatās" par dižkoku atbrīvotāju grupu.

Vidzemes koncertzālē “Cēsis” no 1. līdz 4. maijam būs skatāma Imanta Ziedoņa filmu skate, aģentūru BNS informēja fonda “Viegli” pārstāve Inga Zālīte.

Dokumentālās filmas “Imants Ziedonis. Portrets locījumos” un “Gada reportāža” būs skatāmas 1. maijā, filmas “Lomi” un “Mēstepatās” būs skatāmas 2. maijā. Zālīte pavēstīja, ka pirms filmu skatīšanās notiks tikšanās ar filmas “Mēstepatās” režisoru Zigurdu Vidiņu. Savukārt 3.maijā pirms animācijas filmu parādes būs saruna ar animācijas filmu režisori Rozi Stiebru, bet 4. maijā izrādīs spēlfilmu “Puika”.

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” dibināts 2010. gada pavasarī. Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā, veicinot Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, atbalstot radošas, neparastas idejas un veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

Pievienot komentāru

Tautastērpu medniece. Ilze Strēle uz Latvijas simtgadi cer apkopot simt tautastērpu stāstus (1)Bauskas Kultūras centrā 1. aprīlī plkst. 12 atklās pirmo izstādi ciklā "Mans tautastērps", ar kuru aizsāksies Latvijas valsts simtgadei veltīts izstāžu cikls.
Draugiem Facebook Twitter Google+