Kultūra
Teātris un kino

Konkursā “Ceļojums uz operu” var laimēt braucienu uz Igaunijas Nacionālo operu0

Publicitātes foto

Lai veicinātu jauniešu interesi par operas un baleta mākslu, jau sesto gadu VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” aicina 9. – 12. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Ceļojums uz Operu”, LA.lv uzzināja operā.

Šogad konkurss veltīts topošajiem baleta jauniestudējumiem “Hamlets” un “(Ne)stāsti man pasakas”, tajā var piedalīties Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu 9.-12. klašu skolēni individuāli vai grupās līdz trim cilvēkiem.

Dalībnieku pirmais uzdevums ir aizpildīt un iesniegt mājas lapā pieejamo anketu par baletu “Hamlets” un “(Ne)stāsti man pasakas” literārajiem iedvesmas avotiem un LNOB apmeklēšanas paradumiem un norādīt savu/grupas izvēlēto darba tēmu un darba formātu.

Tiem dalībniekiem, kuri līdz 28. februārim pareizi atbildēs uz anketas jautājumiem, 3. martā būs iespēja tikties ar jauniestudējuma radošo komandu.

Konkursa pirmās vietas ieguvēji (1-3 personas) balvā iegūs ceļojumu ar Lux Express uz Tallinu, ielūgumu uz operas “Traviata” izrādi Igaunijas Nacionālajā operā 2019. gada 5. maijā un apmaksātu nakšņošanu viesnīcā “Park Inn By Radisson Central Hotel Tallinn”. Katram konkursa uzvarētājam ir tiesības doties ceļojumā ar vēl vienu līdzbraucēju.

Piecu labāko darbu autoriem būs iespēja 24. aprīlī vai 6. maijā noskatīties jauniestudējumu “Hamlets. (Ne)stāsti man pasakas”. Uzvarētāju apbalvošana notiks jauniestudējumam “Hamlets. (Ne)stāsti man pasakas” veltītajā preses konferencē 4. aprīlī.

LA.lv