Latvijā
Rīga

Koris “Medera” aicina uz labdarības koncertu “Sirdis gaida” 16

Publicitātes foto

Piektdien, 15. decembrī, plkst. 19.00 Anglikāņu baznīcā Rīgā (Anglikāņu ielā 2) notiks jauktā kora “Medera” Ziemassvētku labdarības koncerts “Sirdis gaida”. Uz to, kā ik gadu, laipni aicināts ikviens mūzikas draugs, informē kora mākslinieciskā vadītāja Gunta Vāvere.

“Ziemassvētki mums visiem ir īpašs laiks – tas ir līksmības laiks, klusas pateicības laiks, dāvanu pasniegšanas laiks, ģimenes svētku laiks. Sanākam kopā, lai iedegtu eglītē svecītes, lai pārdomātu, kas bijis labs un kas slikts, lai pateiktu cits citam kādu ikdienā varbūt piemirstu, mīļu vārdu. Ziemassvētki ir arī īpašas mūzikas laiks,” teic G.Vāvere.

Koncertā “Sirdis gaida” klausītāji šogad varēs dzirdēt latviešu un ārzemju komponistu garīgos skaņdarbus, kas svētku laikā skan baznīcās, tradicionālas, dažādās pasaules malās dziedātas Ziemassvētku melodijas un īpašu muzikālu sveicienu no Latgales. Skanēs arī dzeja.

Koncertā līdz ar jaukto kori “Medera” uzstāsies solisti un grupa “Rūnas” Jāņa Mežinska vadībā no Rēzeknes. Diriģenti – Gunta Vāvere un Pāvels Veļičko, koncertmeistare – Mareta Beitika.

Ieeja koncertā – bez maksas. Koncertu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Saistītie raksti
LA.lv