×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. februāris, 2016
Drukāt

Koris “Tiara” aicina pablēņoties Latvijas animācijas klasikas skaņās

Foto: Ineta Bičus.Foto: Ineta Bičus.

Sestdien, 5. martā plkst. 15 pēdējo reizi šogad Lielajā Ģildē būs iespēja katram laisties piedzīvojumā kopā ar Rīgas Doma meiteņu kori “Tiara” un Rozes Stiebras multfilmu tēliem koncertuzvedumā “Gribas drusku pablēņoties!”, LA.lv pastāstīja kora menedžere Inese Beķere.

Rīgas Doma meiteņu koris “Tiara” diriģentes Airas Birziņas vadibā koncertā aicina bērnus kopā ar vecākiem darīt labās blēņas Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Valta Pūces un citu komponistu mūzikā. Lai jampadraci vērstu vēl jautrāku, to bagātinās Rozes Stiebras animācijas filmu jaukie tēli videoekrānā, bet 103 puķu meitenes dziedās, spēlēs, dancos skaistākās dziesmas no studijā “Dauka” tapušajām muzikālajām animācijas filmiņām.

“Šī ir kora mīļākā programma” – stāsta diriģente Aira Birziņa. “Tās ir mūsu bērnības dziesmas”, piekrīt kora meitenes Estere Pogiņa un Dārta Liepiņa, “mēs jau bērnudārzā tās dziedājām, visi bērni tās zina un var dziedāt līdzi, un koncerta beigās to varēs arī darīt, arī dejot uz skatuves”, atklāj meitenes.

Koncertuzvedums “Gribas drusku pablēņoties!” ir mudinājums vecākiem un skolotājiem atsaukt atmiņā, bet jaunākajai paaudzei iepazīt latviešu animācijas filmu zelta klasiku, pavadot aizraujošu stundu kopā ar varoņiem no multenēm “Zaķīšu pirtiņa”, “Kabata”, “Laimes lācis”, “Neparastie rīdzinieki”, “Ness un Nesija”, “Zelta sietiņš”, “Sēd uz sliekšņa pasaciņa” un citas.

Kopā ar kora meitenēm muzicēs 4 mūziķu apvienība ar nosaukumu “Vaterblitzz” – Aldis Liepiņš (taustiņinstrumenti), Jānis Pelše (ģitāra), Indulis Rāts (basģitāra), Mikus Bāliņš (sitaminstrumenti).
Koncertuzvedums “Gribas drusku pablēņoties!” ir animācijas filmu studijas “Dauka” režisoru Rozes Stiebras un Anša Bērziņa rosināts un izauklēts – tieši viņi 2006. gadā uzrunāja diriģenti Airu Birziņu un piedāvāja izveidot dziesmu programmu ar skaistākajām animācijas filmu dziesmām.

Rīgas Doma meiteņu kora un diriģentes Airas Birziņas iecerētās koncertblēņas tapušas sadarbībā ar komponistu un dziesmu aranžētāju Valdi Zilveri, horeogrāfu Albertu Kivlenieku, tērpu mākslinieci Ilzi Vītoliņu.

Biļetes cena 3-10 eiro, bērniem līdz pieciem gadiem (ieskaitot) ieeja bez maksas un bez atsevišķas sēdvietas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+