×
Mobilā versija
+8.1°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
30. jūlijs, 2014
Drukāt

Kozlovskis: Nav pamata bažām, ka no Latvijas plūstu palīdzība Ukrainas teroristiem (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Pašlaik nav pamata bažām, ka no Latvijas aktīvi plūstu palīdzība Ukrainas teroristiem, šorīt Latvijas Televīzijā stāstīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP/V).

“Vai varam teikt, ka mūsu cilvēki aktīvi atbalsta separātistus – pagaidām nē,” sacīja politiķis un uzsvēra, ka Latvijas drošības struktūrām ir jāsaglabā uzraudzība pār procesiem un norisēm šajā jomā. Aktīvākie atbalsta paudēji prokrieviskajiem algotņiem Ukrainā esot atsevišķas personas, kas saistītas ar “Nepilsoņu kongresa” aktivitātēm.

Lai arī Latvijas prokrieviskais aktīvists Vladimirs Lindermans ir apgalvojis, ka brīvprātīgie no Latvijas esot aizbraukuši karot Ukrainā, Kozlovskis uzsvēra, ka tas vēl ir jautājums, vai tiešām kāds ir devies karot, vai arī tā ir tikai tukša retorika. Šī iemesla dēļ Drošības policijai dots uzdevums pārbaudīt informācijas patiesumu, noskaidrot iespējamās personas, kas varētu būt devušās uz Ukrainu, noskaidrot viņu pilsonību un attiecīgi lemt par tālākām sekām.

Kozlovskis pastāstīja, ka Iekšlietu ministrija tuvākajā laikā rosinās izmaiņas likumos, lai noteiktu kriminālatbildību ne vien par iesaistīšanos militārās grupās, kas atzītas par teroristiskām, bet arī par piedalīšanos šādu grupu apmācībās. Ukrainā notiekošo gribētu dēvēt par terorismu, piebilda ministrs.
Saistībā ar Ukrainas konfliktu un citām izmaiņām starptautiskajā drošības sistēmā regulāri tiek papildināts Latvijā nevēlamo personu “melnais saraksts”, stāstīja politiķis. Šajā jautājumā aktivizējusies sadarbība ar Latvijas kaimiņvalstīm.

Pašlaik aktualitāte ir iekļaut šajos sarakstos personas, kas saistītas ar Krievijas “maigās varas” izplatīšanu – tās ir personas, kas “velk” uz politisko darbību, bet īsti nav politiķi, atzīmēja Kozlovskis. Latvijas drošības sargi pamatā vērtē šo personu attieksmi pret mūsu valsti, nevis retoriku par Ukrainas un Krievijas militāro konfliktu.

Kozlovskis uzsvēra, ka iekšlietu ministra lēmumu par iekļaušanu “melnajā sarakstā” atšķirībā no ārlietu ministra lēmuma var pārsūdzēt, tāpēc pirms šādu lēmumu pieņemšanas notiek ļoti rūpīga analīze, lai neļautu Latvijā nevēlamajām personām vērsties pret mūsu valsti tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. KOZLOVSKA VĀRDIEM NEVAR TICĒT!!! DARBI PIERĀDA PRETĒJO!!!

 2. Biedri, linderman! Jums pašam ar savu klātbūtni tur būtu jāapliecina, ka palīdzat teroristiem kā arī jāparāda piemērs tiem kas grib tur doties, bet nevis slēpties aiz mammas brunčiem klusi šļupstēt par kaut kādiem brīvprātīgajiem. Jeb tomēr ir bail no spindzošām lodēm vai veiksmes gadījumā no Latvijas rūtotās saules?

 3. Latvijā dzīvojošie krievu okupanti un kolonisti, kuri atbalsta Ukrainā no krievijas iesūtītos teroristus – NAV mūsējie!

  • mūsu Latvijas kolonisti – “atbrīvotāji” solidarizējas ar Ukrainas golodomora kolonistiem – “atbrīvotājiem” par viņu kopējo mērķi – “veļikuju mogučuju” krievu impēriju “Vienoto Krieviju”.

 4. Kozlovska cilvēki jau sevi parādījaukraiņu mītiņā pie krievu vēstniecības un nav dzirdēts ka kāds par to būtu sodīts. Krievu rupekli pat necentās aizturēt, bet viņa oponentus tūlīt ielika policijas mašīnā. Neaizmirsīsim arī nelaiķa Freimaņa bezprecedenta aizturēšanu. Kozlovska nostājai jau paskaidrojumi nav vajadzīgi Latvijas ienaidniekiem vienmēr būs taisnība un par to Bērziņš viņu ciena un pavēlēja Straujumai viņu ielikt par iekšlietu ministru. Gan jau tos pārējos “antifašistus” tāpat kā Aijo paglaudīs un palaidīs.

 5. Tukša muldēšana. Melnais ļeņins 🙂 vēl aizvien ir Latvijas pilsonis. Ja Lugandu un Dombabvi atzīs par teroristiskām organizācijām – vai pļundurmani arestēs par atbalstu terorismam un viņu simbolikas vēdināšanu? Ja iestādes darītu savu darāmo, tad martā neviens strīpains mērkaķis nelēkātu gar Brīvības pieminekli.

 6. Vai krievnacisti ir Kozlovska cilvēki? Laikam liela atšķirība starp Vienotību un SC/VK nav.

 7. “Vai varam teikt, ka mūsu cilvēki aktīvi atbalsta separātistus – pagaidām nē,”
  —————————————————————————————
  Bet, ja nu tomēr tie “mūsu” potenciālie separātisti – teroristi savus sugasbrāļus atbalstīs…? Ko tad ? Vai mūsu “tolerantie liberāļi” viņus spēs apturēt ? Vai tiek arī prognozēts tas bruņoto spēku potenciālais procents, kas varētu pāriet šo separātistu pusē? No Ukrainas kļūdām jau būtu jāmācās; tā, lai tie “mūsu cilvēli” mūs nepārsteigtu.

Draugiem Facebook Twitter Google+