skcesis.lv

Krastiņa izrauj uzvaru “TTT Rīga”, cīņa finālā turpinās 0

Ieva Krastiņa ar rezultatīvu caurgājienu pāris sekunžu pirms cīņas beigām trešdien nodrošināja “TTT Rīgai” uzvaru ar 65:64 pār favorītēm SK “Cēsis” un atlika čempionu noteikšanu Latvijas sieviešu basketbola līgā (LSBL), liecina rīkotāju informācija.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Zelta finālsērijā līdz trim uzvarām vadību ar 2:1 saglabāja SK “Cēsis”, un nākamo cīņu abas komandas aizvadīs sestdien Rīgā.

Sērijas trešajā cīņā uzvarētājām pa 15 punktiem nodrošināja Krastiņa un Rūta Veidere, kuras rēķinā bija arī 10 izcīnītas atlēkušās bumbas. Cēsu komandā rezultatīvākā bija 20 punktu guvusī Inesa Ajanoviča, bet ar 19 punktiem un 11 bumbām zem groziem izcēlās Keiša Hemptone.

Cēsīs laukuma saimnieces bija vadībā spēles lielāko daļu un epizodiski nostabilizējās vadībā ar lielāku pārsvaru. SK “Cēsis” veiksmīgāk aizvadīja pirmā puslaika beigas – otrās ceturtdaļas vidū rezultāts vēl bija neizšķirts 23:23, bet līdz pārtraukumam mājinieces panāca astoņu punktu pārsvaru (31:23). Ofensīvu cēsinieces turpināja arī pēc pārtraukuma, nodrošinot vadību ar 13 punktiem (36:23). Taču “TTT Rīgas” pretestība nebija salauzta, un viešņas līdz pēdējam pārtraukumam samazināja rezultāta starpību līdz četriem punktiem (49:45), bet pēdējās ceturtdaļas sākumā pēc Krastiņas metiena panāca neizšķirtu 49:49.

Arī uz nākamo SK”Cēsis” atrāvienu līdz 56:49 pretinieces atbildēja ar diviem trāpītiem trīspunktu metieniem un precizitāti no soda līnijas, kas ļāva TTT Rīga pārņemt vadību (57:56). Spraigās pēdējās minūtēs izredzes uz uzvaru bija abām komandām. Laukuma saimnieces pēc Zanes Jākobsones metiena deviņas sekundes pirms cīņas beigām atguva minimālu vadību (64:63), taču nespēja aizsardzībā noturēt Krastiņas izrāvienu.

SK “Cēsis” pretendē izcīnīt trešo Latvijas čempioņu titulu pēdējos piecos gados, atkārtojot 2009. gadā un pērn gūto panākumu. Cēsu komandai pēc trešdien piedzīvotā zaudējuma šosezon neizdosies turnīru pabeigt ar simtprocentīgu uzvaru rādītāju.

Jau ziņots, ka 3.vietu LSBL izcīnīja “Liepājas papīra” basketbolistes, kas bronzas sērijā cīņā līdz divām uzvarām ar 2:0 pārspēja “RTU/Merks” basketbolistes.

SK “Cēsis” šosezon jau uzvarēja “TTT Rīgu” Latvijas-Igaunijas čempionāta finālā, taču atsevišķi uzvarētājas nosaka arī nacionālajos turnīros.