×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Franks Gordons: Krievija neglābjami atpalikusi no ASV (28)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas vicepremjers Dmitrijs Rogozins

Kā zināms, Krievijas jaunajā kosmodromā “Vostočnij”, kam būs jāatvieto no Kazahstānas nomājamais bijušais padomju kosmodroms “Baikonur”, gadījušās vairākas ķibeles, un 27. aprīlī tur notikusi avārija, startējot pirmajai raķetei. Sakarā ar to Krievijas Federācijas premjerministra vietnieks Dmitrijs Rogozins, kurš ir atbildīgs par visu bruņojuma jomu Kremļa impērijā, ieskaitot “kosmisko” nozari, paudis viedokli, ka Krievija nekad nespēšot apsteigt Savienotas Valstis kosmosa sfērā.

“Mēs te atpaliekam no amerikāņiem deviņkārt,” norādīja Rogozins, “kaut gan mūsu plānos paredzēts, ka mums pusotras reizes jāpalielina darba ražīgums – labs ir, palielināsim pusotras reizes, bet mēs tik un tā viņus nekad nepanāksim.”

Rogozins jau pirms gada teica, ka Krievija pamatīgi atpaliek no ASV darba efektivitātes ziņā. Kā piemēru viņš minēja amerikāņu kompāniju “Orbital Sciences”, kur strādā 1300 cilvēku – 13 reizes mazāk nekā “Hruničeva vardā nosauktajā kosmosa zinātnes centrā”, bet gada veikums, rēķinot uz katru cilvēku, tur ir gandrīz 414 000 dolāru.

Te jāpiezīmē, ka pēc šā gada 27. aprīļa avārijas, kas notika, startējot pirmajai raķetei kosmodromā “Vostočnij”, Krievijas prezidents Vladimirs Putins izteica rājienu Dmitrijam Rogozinam un “Roskosmos” vadītājam Igoram Komarovam.

To krupi, t.i., “cara” rājienu, Rogozinam vajadzēja norīt, bet viņš tik un tā ir un paliek viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem Krievijā, kurš ir atbildīgs par visu armijas, aviācijas un flotes bruņojumu un militārās industrijas kompleksu kopumā. Turklāt Rogozins ir un paliek viens no agresīvākajiem impēristiem un Rietumu nīdējiem Putina “galmā”.

Šai sakarā ievērības vērts ir krievu politologa, laikraksta “Vedomosti” redaktora Maksima Trudoļubova raksts avīzē “New York Times”. Viņš norāda, ka Putina Krievija vienkārši “neprot zaudēt” un jebkāda ķibele tai ir pazemojums, iemesls uzvelt vainu jebkam, tikai ne sev. Lai vinnētu, viņi ir gatavi uz visu. Labi ir visi līdzekļi, liek saprast Trudoļubovs, un atgādina: tagad atklājies, ka Krievijas sportisti gan vasaras olimpiādē Pekinā, gan ziemas olimpiādē Sočos guva panākumus, pateicoties dopingam, un “baidos pat iedomāties, ko misters Putins varētu darīt, ja Krievijai liegs piedalīties Rio olimpiādē”.

Šermuļi pārskrien…

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. Vācijā un Anglijā krievu nacisti prot savāldīties,
  bet Latvijā viņus par daudz paijā.
  Liels solis uz priekšu būtu ja krievu skolās mācības būtu tikai latviski un ja krievu skolotājus-šovinistus stingri uzraudzītu.

  • Не спится ночью? Повторяю! Хватит, хватит уже нести всякую чушь от моего имени! Вы сударь вор! Сами вы нацист! Большим шагом вперёд будет такое немыслимое событие, если вы вдруг станете писать от своего имени, а не будете воровать чужие ники! Неужели вы настолько тупой, что не в состоянии придумать себе свой собственный ник.

 2. Vācijā un Anglijā krievu nacisti prot savāldīties, bet Latvijā viņus par daudz paijā. Liels solis uz priekšu būtu ja krievu skolās mācības būtu tikai latviski un ja krievu skolotājus-šovinistus stingri uzraudzītu.

  • Хватит уже нести всякую чушь от моего имени! Вы сударь вор! Сами вы нацист! Большим шагом вперёд будет такое немыслимое событие, если вы вдруг станете писать от своего имени, а не будете воровать чужие ники!

 3. Ko tas cukca ar hieroglifiem.to cuku jaadzeesh.koferi lai pako.

 4. “Krievija pamatīgi atpaliek no ASV ”
  – – – – – – – – –
  Un ne tikai no ASV, kas ir pavisam citā līgā nekā Krievija. Tādā pašā veidā Ziemeļkoreja var gaudot, ka tā atpaliek no Dienvidkorejas visās jomās. Ja krievi spētu iztīrīt Kremli no čekistiem un padomiskajiem dinozauriem, kurriem imperiālisms un militārisms ir viss, tad varbūt arī Krievijas ekonomija sāktu uzlaboties, kopā ar krievu dzīvi visās sfērās.

  • Всё не успокоитесь. Сколько можно уже уже воровать чужие ники! Сударь вы вор! Прекратите писать всякую чушь якобы от моего имени!

 5. Ja nebūtu jeņķu lendlīzes, tad vājprātīgo fīreru neviens neapturētu…. kā teica Eidis Wella kalpos – ar tukšu vēderu ilgi nekarosi…

  • Голубчик, прекратите вы уже воровать чужие ники. Воровать чужие ники нехорошо! Лучше пишите докторскую дисертацию: о влиянии американской тушёнки на победу союзников во 2-й мирововой войне. Бестсейлер будет!

 6. Rogozxins intensīvi spiegoja, kad strādāja NATO mītnē Brisrelē par ārzemju bruņojuma modernizāziju- piem. par moduļu tanku būvi. Krievija izgatavojusi dažus eks. tankus.

 7. kā man patīk šie komentāri, īpaši tas kirilicā – čukča nav rakstītājs, čukča ir lasītājs.
  Tas, ka Krievija atpaliek hi tech jomā jau ir acīmredzams – vai kāds te visapkārt strādā ar krievu datoru vai krievu viedtālruni?
  Bet Rogozina vaimanas un ši fakta atzīšana ir tādēļ, lai izspiestu lielāku finansējumu. Darba ražīgumu jau ar krimnaš nepaaugstināsi.

  • А мне вот наоборот, так нравятся придурковатые комментарии на латышском. Ну ка, насмешите нас. Расскажите те ка всем, а чего такого высокотехнологичного производит ваша страна?! Не знаете. Тогда ещё проще вопрос. А чего вообще эта страна производит?

   • “naša strana”nepretendē un nekad nav pretendējusi uz pasaules valdnieka lomu un nelien visur ,kur tik vien var ielīst ar saviem tankiem un “Bukiem”.Kamēr tavējā to vien dara kā bauro,ka visi taisās viņiem uzbrukt un tikai bruņojas un draud visai pasulei.Pēc tam brīnās-kāpēc mūs neviems nemīl?Par ko gan vajadzētu mīlēt?

    • Да куда уж вам претендовать. И любви вашей никто не просит. Избави боже. Просто, чтобы иметь хоть какое то моральное право критиковать других, за якобы технологическое отставание, вы сами должны производить хоть что то такое, чем можно гордиться и хвастаться. Однако, сами вы ничего такого высокотехнологичного не производите!

     • mēs iesāktu ar tām augstajām tehnoloģijām(raķetes,tanki,iznīcinātāji),jo mēs jau nevienam uzbrukt netaisāmies un arī karot ar nevienu neesam domājuši.Tikai jocīgi,ka savu bruņojumu intensīvi pilnveido un palielina pati “mieru mīlošākā valsts”uz zemeslodes-Putinlande.Un vēl plātās pa visu pasauli par savām spējām visus “noslaucīt no zemesvirsas”.Lūk,tā ir īstā miera mīlēšana un augsto tehnoloģiju lietderīga izmantošana!

     • Даже страшно представить как повёл бы себя ваш большой брат и самый главный демократизатор в мире, если бы всего этого у России не было! А так, они знают, что всегда получат по носу в ответ, если что. Но вы так и не ответили на вопрос. А вот вам самим то есть чем гордиться? Сдаётся мне, что совсем нечем.

 8. Jā, Pentagopņiku-Volstrītas .. bandu likvidējot ,tai nabaga ASV valstelei vēl pastāv zināmas cerības izvairīties no šausmīgā gala.

 9. maz ko sajedz tādi gordoni, bet šoreiz večuks vervelē taisnību- ja ne mmē, bij. PSRS tautas, tad vācu nacistiskie zemcilveki patiešām iznbīcinātu nabaga ebrējiņus, un tikai cūcīgi plusķi šodien rej uz dizo Krieviju par 1 šekeli diena ko saņem no Rotšildcūkām..

  Tātad uz ceļiem, jūdi, un pateicieties mums- saviem glābējiem !

  • Skatos tur par vienu rubli esi gatavs riet uz visiem 😀 “Dižā Krievija” – nja, katram sava izpratne par diženumu…. tev tas ir tad, kad valsts sāk līdzināties atejai – tad tā ir dižena…

 10. До чего же ехиден этот старый еврейский пердун. Смешал в одну кучу и космос и допинг, и мимоходом большому брату задницу лизнул. Ай да молодца. У России с проблемы с космосом? Зато у Израиля их нет, как не летали в космос, так и не летают. США вот у Роскосмоса двигатели покупают до сих пор. Обидно, да? Наверное штатам проблемы с допингом мешают.

  • Gagarinam dziesma bija- vsjo više, više, bet tev grafist slīkt vsjo glubže, glubže v …..

   • Ох, не смеши меня дедок. Знаток советстких песен из тебя ещё тот. Сам живёшь на своём хуторе в навозе, а корчишь из себя покорителя космоса. Смешно ей богу.

    • Shut up, fucking zalupa dikheadovich gavnososoff

     • Вы у нас тоже покоритель космоса, да? На гавнососном двигателе летаете! Сморите, чтобы вас из рогатки не збили.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Cienījamais, datu subjekt!

Saeimas komisijās tiek skatīts Personas datu apstrādes likuma projekts, ar kuru paredzēts aizvietot patlaban spēkā esošo Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Jaunais likums nepieciešams, jo šī gada 25. maijā visās Eiropas Savienības dalībvalstīs sāks piemērot regulu par fizisku personu aizsardzību. Saskaņā ar regulu par personas datiem tiek uzskatīta jebkura informācija, kas attiecas uz identificējamu fizisku personu (normatīvajos dokumentos tiek lietots jēdziens “datu subjekts”): vārds, uzvārds, personas kods, adrese u. c.

Vai ir pareizi Likteņdārza zemi nodot valsts īpašumā?
Draugiem Facebook Twitter Google+