×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
23. augusts, 2014
Drukāt

Krievija pie Ukrainas robežas sakoncentrējusi 45 000 karavīru (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pie Ukrainas robežas šobrīd sakoncentrēti 45 000 Krievijas armijas karavīru, paziņojis Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes preses pārstāvis Andrijs Lisenko.

“Gar Ukrainas robežu ar Krievijas Federāciju šobrīd stāv 45 000 karavīru, tie ir profesionāli karavīri, viņi ir apmācīti nogalināt. Un tikai pateicoties tam, ka šobrīd notiek komplekss, augstas klases mūsu vadības darbs gan pa diplomātiskajiem, gan pa politiskajiem kanāliem, gan caur sabiedrību, tas attur Krievijas varu, lai nedotu komandu atklātai agresijai,” paziņoja Lisenko.

NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens un NATO spēku virspavēlnieks Eiropā ģenerālis Filips Brīdlovs šonedēļ kopīgā paziņojumā nosodīja teroristu atbalstīšanu un Krievijas klātbūtnes pastiprināšanu pie Ukrainas robežas. Viņi norādījuši uz neapstrīdamu pierādījumu esamību, kas apstiprina Krievijas kaitniecisku rīcību Ukrainas teritorijā.

NATO vadītāji uzsvēra nepieciešamību pēc NATO karavīru turpmākas klātbūtnes Eiropas austrumos.

“Katru dienu mēs redzam pierādījumus Krievijas kaitīgai klātbūtnei Ukrainā, karavīru pulcēšanai pie robežas un ciniskiem mēģinājumiem pozicionēt Krieviju kā humānās palīdzības piegādātāju,” teikts paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Tur gan vajag smirdēt !

    • Youtube var apskatīties, kā Krievijā dzīvo cūkas. Nokārtojas dzīvokļos uz spaiņa, bet saturu izgāž pa logiem – как живут в россии ч.1

  2. cik ilgi vel Latvijas iedzivotajiem kars uz ausim makaronus ?

  3. ar saviem meliem jau apnicis

Draugiem Facebook Twitter Google+