×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
13. marts, 2015
Drukāt

Krievijas varasiestādes izbeidz lietu pret valsts nodevībā apsūdzēto daudzbērnu māti

svetlana

Krievijas varasiestādes izbeigušas lietu pret daudzbērnu māti Svetlanu Davidovu, kura tika apsūdzēta valsts nodevībā par zvanu uz Ukrainas vēstniecību, atsaucoties uz Davidovas advokātu, vēsta interneta medijs “Meduza”.

Lieta izbeigta pierādījumu trūkuma dēļ un Davidovai ir tiesības uz kompensāciju par pretlikumīgu kriminālvajāšanu, paziņojis viņas advokāts.

Smoļenskas apgabala Vjazmas pilsētas iedzīvotāja Davidova, kura audzina septiņus bērnus, tika arestēta 21.janvārī, jo viņa pērn aprīlī zvanījusi uz Ukrainas vēstniecību. Atbilstoši izmeklētāju versijai Davidova brīdinājusi vēstniecības darbiniekus, ka netālu no viņas mājas esošās kara daļas karavīri varētu būtu nosūtīti uz Donbasu. Šādu secinājumu viņa izdarījusi pēc tam, kad mikroautobusā bijusi lieciniece kāda karavīra telefonsarunai.

Davidovas arests izraisīja plašu sabiedrības kritiku. 3. februārī viņa tika atbrīvota no apcietinājuma, bet apsūdzības netika atceltas, un viņai kā drošības līdzeklis tika noteikts paraksts par dzīvesvietas nemainīšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+