×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. aprīlis, 2014
Drukāt

Krievu kopiena: Krievijas uzbrukuma gadījumā “krievs pret krievu nekaros” (66)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Notiekošais Ukrainā licis uzdot jautājumus arī par situāciju Latvijā – vai te dzīvojošie krievi varētu prasīt Krievijas prezidentam Vladimira Putinam “aizstāvību”? To jautāju Latvijas krievu sabiedrisko organizāciju pārstāvjiem.

“Latvijā ir ap 300 000 nepilsoņu, un cerēt, ka viņi aizstāvēs Latviju, ir naivi,” uzsver lielākās Latvijas krievu organizācijas – Latvijas Krievu kopienas – priekšsēdētājs Valērijs Kravcovs. Tomēr pārējie “LA” aptaujāto krievu sabiedrisko organizāciju pārstāvji atrunājas, ka diez vai Krievija iebruktu Latvijā, bet, ja tomēr – ne visi Latvijas krievi nostātos etniskās dzimtenes karaspēka pusē. V. Kravcovs stāsta, ka pašlaik latviešiem un krieviem jāsēžas pie sarunu galda un jālemj, kā dzīvot tālāk. Viņš bieži piesauc nepilsoņus, kuriem nav iespējas balsot pašvaldību vēlēšanās. “Tas ir verdošs maisījums. Sprādzienbīstams maisījums. Tāpēc, ka viņi nepieder nevienai valstij,” apgalvo V. Kravcovs. Bet par krieviem, kas ir Latvijas pilsoņi, viņš aicina nesatraukties, jo tie “stāv uz Latvijas zemes”.

Latvijas Krievu radošās inteliģences asociācijas priekšsēdētāja Svetlana Vodoleja uzskata, ka no iespējama Krievijas iebrukuma nav jābaidās, tāda nebūšot. “Krievi nekad nevienam nav uzbrukuši, viņi ir tikai aizstāvējušies. Krievija ir mūsu kaimiņš, ar ko mums jādraudzējas. Daudzi Krievijas pilsoņi uz šejieni brauc atpūsties, pērk īpašumus un jūtas kā dzimtajā teritorijā. Tas jau tā ir kopš Pētera I laikiem,” teica Svetlana Vodoleja. Viņa ir nepilsone, taču Latviju sauc par savu dzimteni. “Citur braukt nevēlos, jo man patīk šeit,” piebilda S. Vodoleja.

Mihails Gavrilovs ir vadītājs piecās sabiedriskajās organizācijās – Latvijas krievu biedrību asociācijā, organizācijā “Krievu nacionālā izglītība Latvijā”, Latvijas Krievu nacionālās kultūras autonomijā, Latvijas slāvu rakstības un kultūras biedrībā un Rīgas krievu kopienā. “Putins nedomā ievest armiju Latvijā, Ukrainā ir cita situācija,” pārliecināts M. Gavrilovs.

Jautāts par teorētisku iespēju, ja tas tomēr notiktu, viņš teic, ka viņa organizācijas būs “Eiropas pusē”. Tāpat viņš uzskata, ka Latvijā starp latviešiem un krieviem valdot “stabilas attiecības”. “Labi būtu, ja nebūtu nepilsoņu. Tomēr ir naturalizācijas mehānisms. Kāds tas ir, tāds ir, taču to varētu uzlabot,” spriež M. Gavrilovs. Saldus “krievu kopienas” vadītāja Svetlana Žiznevska uzskata, ka Latvijai neesot pamata baidīties no Krievijas. Ja tomēr uzbrukums notiktu? “Tas ir smags jautājums. Dzīvojam Latvijā, nevaru cīnīties pret Latviju. Varbūt būsim neitrāli un ar ieročiem neiesim pret Krieviju. Neies jau krievs karot pret krievu,” saka S. Žiznevska. 
Jautāti par notikumiem Krimā un tās pievienošanu Krievijai, krievu sabiedrisko organizāciju pārstāvji lielākoties nostājas Krievijas pusē, vien V. Kravcovs atsakās vērtēt notikumus Krimā. Tomēr viņš plaši gatavs stāstīt par to, ka Kijevā 5000 līdz 6000 cilvēku varot mierīgi nomainīt varu, un tur notikušais saasinājis daudzus jautājumus, kas iepriekš tikuši noklusēti. Izvairīgs atbildē par Krimu ir arī M. Gavrilovs. Viņš uzskata, ka tas ir sāpīgs jautājums starp divām brāļu tautām un ar to Latvijas iedzīvotājiem nevajadzētu nodarboties. Tikmēr S. Vodoleja attaisno Putina rīcību Krimā un notikušo sauc par tautas gribu, jo noticis referendums. “Putins ir gudrs cilvēks un politiķis. Tagad Krimā ir trīs oficiālās valodas – krievu, ukraiņu un tatāru – un visi ir apmierināti,” pārliecināta S. Vodoleja. S. Žiznevska teic, ka ir dažādi viedokļi par to, kas noticis Krimā, ja paskatās atšķirīgus televīzijas kanālus. Viņasprāt, Krimā notikušais referendums no juridiskās puses bijis labi sagatavots: “Ja Krievija paņēma Krimu, tā to atpakaļ vairs neatdos. Jāatceras, ka Krimu savulaik Ukrainai uzdāvināja Hruščovs.”

Pievienot komentāru

Komentāri (66)

 1. Vai Šoigu ir “krievs”? vai Žirinovskis? vai Ždanoka?

 2. pirmas Latvijas laika krievu kopiena nebijata saindeta ar sovinizmu,ka paslaik!un ticet ka krievu tautibas laudis aizstaves Latviju ir naivi!tur vainigi musu politiki!pilsonibas nepieskirsana,valoda,nepielaisana pie velesanu urnam u…t…!

  • PSRS laikā bija visiem pilsonība un viena valoda – krievu. Varbūt tur tā īstā problēma, nevajadzēja rauties prom? Ko Tu saki ervin…

 3. Krievi nekad nevienam nav uzbrukuši
  ____
  Somi tātad ir “nevieni”?!
  PSRS pat izmeta no Tautu Savienības (tagad ANO) par agresiju pret citu valsti!

 4. Te skaidri redzams,kuri ir jāizsūta uz roģinu…

 5. Apžēli’, vien ieskatoties šā mutanta ģīmī, ir skaidrs, ka viņš cilvēku valodu nesaprot. Bet laikam JOPROJĀM ir Latvijas pilsonis?!

 6. vini ir tiesi tie,kas grib iznicinat latviesu tradicijas un visu latvisko!!!!!!!Kaut vienu objektivu ,normalu risinajumu no sim kopienam esam 20gadu garuna dzirdejusi??

 7. pec iespejas atrak japariet tikai uz latviesu valodu,lai krieviem neskalo smadzenes visadi mediji no krievijas,ta vini nekad netiks gala ar savu sovinisnu,jo ne velna nesaprot latviski un mauj tik talak pec kremla snites-vini nav uzbrukusi?!!!ha-ha Kad beidzot beigsie malet acis ciet!!!!!

 8. Nu ko, ja “krievs neies karot ar krievu”, tad aktualizēsies vecais labais teiciens “Kas nav ar mums – tas ir pret mums”.

 9. atiecas uz komentariem .cieniejamie pilsoņi demokratiskā valsti , kā jus variet runāt tada nicinošā toni
  naids rada naidu , jus domaiet ka krievi nelasa šos komenātrus,busim godigi. Krimu vel 18 gadsimta iekaroja krievija karā ar Osmanu imperiju ,kādas šeit tiesības ukrainai uz Krimu?

  • Vai fotoattela redzamais hibrids ari lasa sos komentarus ?! Ja,vins iznemot krievu valodu spej komunicet vel kada valoda,tad es izmantojot so izdevibu velos vinam paskaidrot,ka nemot vera vina
   kautsvaru, lopu vagona vinam bus jaiztiek bez atlautas 20 kg. bagazas.
   P.S. Ta ka nav izslegts,ka vins ir Jusu domu biedrs,tad varat vinam to paskaidrot.
   Ar cienu,
   Dr.xy.

  • Neizliecies par to, kas neesi! Tavējie visos laikos ir vēsturiskus notikumus sākuši skaitīt no sev izdevīgākā punkta. Iekarot ir labi? Domāju, ka nē, tad jau varbūt Osmaņu impērijas pēctecei Turcijai pienāktos Krima, pēc Tavas loģikas?

 10. Naivā Latvijas Krievu radošās inteliģences asociācijas priekšsēdētāja Svetlana Vodoleja, kas viņa par radošās inteliģences pārstāvi, ja nezina pavisam neseno vēsturi un apgalvo ka “Krievi nekad nevienam nav uzbrukuši, viņi ir tikai aizstāvējušies.” HHHAAAAAAAAAAAAAAAA…………………………….
  Kā tad bija ar krievu-somu karu?????????????????????????????????????????
  Inteliģences pārstāve, ha, smiekls nāk.

  • Tā ir īpaša smadzeņu mežģīšana – bērnudārzniekam tās lietas ir labāk saprotamas. Ja krievi kādu teritoriju uzskata par savu, tad tajā pēc šīs loģikas var tikai aizstāvēties… vispār jebkuŗš no šiem krievu tiesību aizstāvjiem ir jāuzskata kā garīgi slims: nevienam no viņiem nav tīru krievu sakņu – viņi visi ir pārkrievoti un kamēr Krievija pastāvēs viņiem palīdzēt nevar, jo viņi joprojām dzīvo citā realitātē, kas ir atšķirīga no pārējo realitātes.

   Tas ko krievi šajā gadsimtā taisa nav nekas labs – tas labi nebeigsies arī pašiem krieviem, jo pasaulē miers pastāv tikai tāpēc, ka neviens negrib riskēt ar savu ādu un iesaistīties nopietnos konfliktos, jo konflikti novājina spēkus. Diemžēl vienīgais ko krievi ar visu šo panāks būs tas ka pašā Krievijā var notikt pilnīgs sabrukums – nu nedomā viņi īpaši tālu ar savām smadzenēm.
   Krievijas diženums balstās tikai uz atomieročiem – ja konfliktā ar ASV, ASV teritorijā tiek izšauta tikai viena krievu atombumba, ASV ar savām atombumbām pataisīs pārējo Krieviju par radioaktīvo tuksnesi, nometot visas atombumbas uz stratēģiski svarīgākajām infrastruktūtām, kā ieroču krājumiem, arī rūpniecības kompleksiem – īpaši Urālos, kas pat tagad ir pakārtota militārai ražošanai, kā arī noteikti uz Maskavu un citām milzīgākajām pilsētām tiks nomestas bumbas.
   Ja Krievija joprojām raustīs NATO miermīlīgo lauvu aiz ūsām, Krievijas draudzīgie kaimiņi tāpat var izdomāt nošņāpt kādu teritoriju. Konfliktā ar Ķīnu(kas notiks, neatkarīgi no tā vai Krievija tagad konfliktē ar Eiropu – varbūt tieši tāpēc Krievija tā trako, lai parādītu Ķīnai, ka tā joprojām uz kaut ko ir spējīga) Krievijai atomieroči nepalīdzēs – arī Ķīnai ir atomieroči, bet dēļ tā ka Ķīna vienā dienā Sibīriju pataisīs par savu, Krievija atomkaŗu nesāks – atomieroči nav domāti tam lai tos lietotu savā teritorijā, bet viņi ar savu armiju pret daudzskaitlīgo Ķīnas armiju neko nespēs izdarīt, jo jau tagad praktiski visi biznesi ir ķīniešu rokās, kas nosaka to kādu algu šie maksā saviem darbiniekiem un vai šie ņem labāk darbaspēku no Ķīnas, kur Ķīna pat subsidē šo politiku, jo tas tikai veicina Ķīnas ekonomikas pieaugumu.
   Beigās, kad visi izkausies, naids un atriebība gāzīsies pār tiem kas būs izdomājuši sākt atomholokaustu un krieviem šeit pat tagadējais daudzskaitlīgums nepalīdzēs – un jebkuŗa nācija, kas domā piegānīt planētu ar radioaktivitāti var necerēt uz saules mūžu un uzvaras spozmi – krievi kā suga neeksistēs un nevajag cerēt, ka krievi spēs pārdzīvot to apkaunojumu kādu vācieši pārdzīvoja ebreju slaktiņa sakarā.

 11. Karosiet, oi ka karosiet, sataisisim no nepilsonjiem un parejiem apdalitajiem Latviešu arzemju legionu un aizmugure noliksim latvijas armiju ar lozmetejiem,… Putler kaput

 12. Anekdote: ”Krievi nekad nevienam nav uzbrukuši, viņi ir tikai aizstāvējušies.”

 13. Ar to vien ka jūs krievi dzīvojot Latvijā nelietojat valsts valodu un veidojiet no ārzemēm finansētas organizācijas darbojaties pret Latvijas valsts intresēm un likumiem kurus nevēlaties pildīt.Viena daļa tieši strādā krievijas valsts un impērijas atjaunošanas virzienā un mūsu DP un citas iestādes izliekas neredzamas un nesaprotamas jo paši knapi prot un maz pārvalda valsts valodu.

 14. Kāpēc ne? Otrā pasaules karā gan karoja.

 15. nez vai pie Putina tāds “kravcovs” varētu atļauties palaist muti……..

 16. Latvijas Valsti nelikumigi esosos ” nepilsonus”,korekti- okupantus un vinu pecnacejus,izsutit uz vinu
  etnisko dzimteni. Tiem kuri ir ieguvusi Latvijas Valsts pilsonibu,parbaudit pilsonibas iegusanas likumibu. Kremla cekistu agentus,Latvijas Valsts pilsonus,tiesat par spiegosanu,un brunota apversuma
  gatavosanu,lai gastu demokratiski ieveleto valdibu,un iznicinatu Latvijas Valsts Neatkaribu.
  Latvijas Republikas Kriminallikuma 72.pants : par brunotas agresijas planosanu,par piedalisanos
  sazverestiba,ar noluku izdarit saja panta minetos noziegumus – soda ar muza ieslodzijumu.
  Likumu nepildisana no Valsts atbildigajam institucijam,un personam, ir janoverte ka nozieguma,un
  noziedzinieku atbalstisana.

 17. kravcovam vajadzētu nedaudz atcerēties krievu vēsturi, viņi savā starpā ir plēsušies pastāvīgi.:)

 18. Es pat domāju ka latvieši arī nekaros pret krieviju vienīgi spices vīri muks un liela daļa bagatnieku uz mīļajiem rietumiem pie geju kultūras nesējiem.Jā tiešām ir laiks padomāt jo paši latvieši jau likvidē savu tautu bez kara un valsts jau vairs nav ir tikai kolonijas status kur visu reglamebtē Briseles direktīvas pat par gaļas un zivju kūpināšanu utt.

  • ja neesi pamanījis, tad dižie krievijas “morāles” un visādu tur krievu tiesību aizstāvētāji dikti mīl savas atvases sūtīt sapuvušo rietumu geju skolās, īpašumus tur iepērk, rēķini bankās u.t.t.
   Dažs labs “gubernators” savā guberņā kopš ievēlēšanas nav bijis un ne jau maskavā sēž.
   Un citi savukārt, kā no amata nost, tā uz gejropu prom. Uz kurieni janukovioča koriši, pirms aizliegumi stājās spēkā aizmuka?

  • Un ļauj minēt, uz kurieni tu pats aizbrauksi, ja uz aizbraukšanu sadūšosies? Un Z-Koreju? maskavu? Neticu

 19. krievs pret krievu- pilsoņu? vai nepilsoņu karš?

 20. Melo suns -putlera krievs pret putlera krievu nekaros, bet pret LV lojaalu, rietmnieciska intelekta civilizeetu krievu karos uzreiz- novaaks, kaa 1917 g. savus inteligentus un aristokraatus taadi pashi truli sharikovi likvideja

 21. Integrācijas programmas miskastei.Vēlreiz:krievs,tā ir diagnoze.Mani uztrauc,ka valstī krievu tautības cilvēki tiek pielaisti valsts lietu lemšanā.

 22. Latvijas vadibai, prezidentam ir nekavejoties jarikojas un visi krievi, zidi, Krieviajs pilsoni, ipasi jau naida un launuma parnemti, nacistiskie zidi un krievi, ir jairaida no Latvijas valsts jo vinu klatbutne un vinu atrasanas Latvija ir tiesais drauds Latvijas suverinitatei, latvieus tauats brivibai.
  Ta krievu un zidu santaza, terors kadas notiek Latvija ir jalikvide, nacistiskie zidi un krievi ir jatbrivo no Latvijas pilsonibas un Latvijas valstu uzturesanas atlauju anulesana.
  Latviajs suverinitatei tiesos drauduz no Krievijas rada tiesi zidu n kreivu atrasans Latvija.

 23. Kravcovs vienkārši ir analfabēts vēsturē. Ja liks un apstākļi spiedīs, tad krievs pret krievu un kā vēl karos! Un secinājums nav no pirksta izzīsts, bet 2. pasaules kara realitāte. Varbūt šis Kravcovs ir kaut ko dzirdējis par Vlasova krievu armiju (ap 1 miljons vīru) un Paulusa armiju, kur pie Staļingradas vācu pusē karoja ap 50 tūkstoši krievu karavīru. Un šo sarakstu varētu turpināt…

  • Mēs, ta’, zinām arī šo vēstures posmu. Bet Krievijā šī daļa ir Tabu!
   Tāpat kā uzbrukums neatkarīgajai Somijai, zaudējums Korejas karā, zaudējums karā Ēģiptē pret Izraēlu, utt utjp…

 24. Piektās kolonas viens no vadītājiem plektozaurs Kravcovs saka taisnību. Civilokupanti sapņo par PSRS atdzimšanu un uzskata, viņu prezidents ir putlers.

 25. Es domāju, ka katrs rīkosies pēc savas sirdsapziņas. Ne visi latvieši skries aizstāvēt un ne visi krievi skries bučot tankus. Ir jau arī Latvijas armijā krievi un tie jau nu daudzi ies kopā ar saviem dienesta biedriem – latviešiem. Tautība ir abstraksts jēdziens, bet dienesta biedri – reāli cilvēki. Ja cilvēkam ir gods un sirdsapziņa, tad viņš sitīsies, ja ne par ideju, tad par savu draugu vai biedru gan. Arī 1.republikas laikā bija krievu tautības cilvēki gan armijā, gan virsniecībā un viņu liktenis bija lielākoties tāds pats kā latviešiem. Jebkurš iebrukums svešā teritorijā ir politiskā režīma lēmums, ko var atbalstīt daļa no tautas savas muļķības dēļ, no parastās tautas pozīcijām nekāds karš nav nekas labs un atbalstāms.

 26. un kā būs ar dienošajiem armijā un policijā?

 27. -“-Krievs pret krievu nekaros-“-…
  Kas tad karoja savā starpā Krievijā pēc Uļjanova komunistiskā apvērsuma?
  Nepiloņi Latvijā nedrīkst iesaistīties militārās organizācijās pēc vietējās likumdošanas.Par Krievijas pilsoņiem šeit,katra indivīda goda lieta
  Kam Krievijā vajadzīga Latvija?Jauno ieroču izmēģinājuma poligons? Līdzīgi Vjetnamai?Sveša teritorija,tauta.Posti uz nebēdu.ASV ir liela pieredze šādos izbraukuma cīkstiņos.

 28. Vai kāds par to Latvijā ir šaubījies? Tikai augšas un specdienesti to neredz un nezin un tāpēc visos dienestos ir tik daudz nelojālo, kas padarīs tos kara gadījumā nederīgus, vai pat par aktīvu opozīciju. Šiem ļaudīm jau zvērests neko nenozīmē. To mēs tagad redzam Ukrainā, kad pat augstas dienesta pakāpes ir nodevušas dzimteni, kurai deva zvērestu. Arī mmūsu Saeimas SC deputāti ir no tā paša kaluma.

 29. ja tiešām Krievija uzbruks, viņiem būs vienalga kas stāv pretī šeit Latvijā. Vai tas būs Krievs vai Latvietis tēlojot Krievu. Viņu starpā nevajag neuzticīgus cilvēkus.

  un Krievija neuzbruks, tā ir liela aplamība.

 30. Ja krievi runās latviešu valodā un interesēsies par to, kas notiek Latvijā, cenšoties izprast tās vēsturi un saglabāt vietējo kultūru un tradīcijas, tad daudz kas būs atrisināts. Nevienam jau neprasa pasi un nenoskaidro tautību pirms uzsāk sarunu vai sadarbību.

 31. Šie laikam ir Ušakova apsolītie kaimiņu mierinājuma vārdi.

 32. Krievija izstrādā noteikumus, lai piesaistītu jaunus pilsoņus. Uz turieni tad mūsu potenciālie ienaidnieki būtu sūtami un nekavējoties.

 33. 1.nepilsoņu jautājums ir pašu cilvēku izvēle, droši vien ir prakstiski apstākļi, kāpēc tik daudzi nav naturalizējušies. 2. kā man pazīstams cilvēks sacīja – negribu, lai mani bērni dzīvo totalitārā režīma valstī. Ko darīt, ja blakus ir, kas grib?

 34. Cik nekaunīgi. Dzīvot Latvijā un neaizstāvēt valsti… Labi, ka redzams, ko patiesībā domā cilvēki, kuriem šeit ir tikai vieta biznesam un labai dzīvei. Ne velti daudzi latviešus apsaukā par lauķiem… Jā, latvieši ir spēcīga nācija. Uz zemes ar abām kājām. Bet realitāte ir un būs, nacionāla valsts praktiski vairs nav, ir smagi sakropļota valsts, kas viesmīlīgi uzņem un sadzīvo ar visiem, pat tiem, kuriem šeit maza saprašana, ka bez savām saknēm nekad laimīgs nebūsi. Cilvēks bez savas valsts nevar izdzīvot, tikai eksistēt. Un tāpēc nepilsoņiem ir jāsaprot, kā tad gribas – par vai pret šo zemi. Grūti tas nākas, ļoti grūti daudziem. Tāpēc tik daudz naida, aiz pašlepnuma, aiz skaudības vai neizpratnes, ka ir vienalga, kur cilvēks dzimis, bet bez sakņu sajušanas nekas labs nevar būt. Varbūt tiem ļaudīm būtu jāskaidro, ka Latvija ir mājas, ja tās mīl un aizstāv. Tas ir tik elementāri. Ja cilvēks nelepojas ar savu zemi, kur dzīvo, tad viņš ir nožēlojams. Trešais tēvadēls ir spēcīga personība, tāds ir un būs šajā zemē vienmēr.

 35. Izvair’as no tie’sas atbildes uz tie’su jaut’ajumu. Vai nesaprotiet,ka ‘seit esat nev’elami un pietiek Latvij’a ciemoties.

 36. Kā nu krievi melo! Ja šeit iebruks Krievijas armija, būs kā 1940. gadā visi krievi ar puķēm pretī agresoriem.Tā viņi nodrošinās .lai neaiztiktu viņus, par latviešiem šiem maza bēda.Tā bija 1940.gadā.Es gan te vairāk sarkanarmiešus redzēt negribu. Sibīrija un citas mocības bija šausmīgas.Vēl: visi okupācijas gadi paādīja, ka krievi nemāk pārvaldīt savu valsti (tas bardaks, kas Krievij,nav normāla valsts) Ko tie krievi tik briesmīgi bāžas mums virsū ? Pašiem tači tik daudz zemes,dZīvojiet bez latviešu fašistiem.Bet nē, jālien te.

 37. Valerijam Kravcovam taisnība Atbildēt

  Tiešām naivi ir cerēt,ka 300.000 nepilsoņu aizstāvēs Latviju.Taču tik pat naivi ir cerēt,ka pilsoņa statuss izmainīs viņu domāšanu!

 38. Tikai aizstāvoties vien (nevis uzbrūkot) Krievija no Maskavas lielkņazistes paplašinājās līdz pat Ziemeļu ledus okeānam un Jāpānai austrumos,pievienojot sev ievērojamu “kīnas teritorijas daļu,Vidusāzijas un Kaukāza valstis,Poliju un Somiju.PSRS nepažēloja pat savu sabiedroto otrajā pasaules karā-Tuvas Tautas Rebubliku (Tanna Tuva).

 39. “Viss tek un mainās” – Saeimas vēlēšanas nav tālu… Cerams, ka latvieši atjēgsies un nobalsos par nopietnākām politiskajām pārmaiņām.

 40. Tas taču sen jau skaidrs, ka šie pagriezīs ieročus pret latviešiem!

  • Tiem krieviem kuri ienāktu patvaļīgi Latvijā ,nav nekādas saistības ar šeit dzimušajiem un dzīvojošajiem. Katrs normāls cilvēks saprot ka Latvijā dzīvot ir liela laime. Man ir znots krievs un līdz ar viņu arī krievu radi. Satiekam ļoti labi, draudzīgi un viņi visi māk runāt latviešu valodā un nosoda tos dumpiniekus ,kuri ir slinki un uz nekārtību taisīšanu.

 41. …kā vēstures piemērs Sudeti – cik braši sāka ar maršiem, tik bēdīgi beidza ar kājām uz ”ilgotām” mājām… Tikai piezīme, jo brašāk sāks – lasi no sākuma.

 42. Neviens Ukrainai Krimu uzdāvināt nevar! Kad tas beidzot pieleks vēstures nezinātajiem. Krima ir sena tatāru apdzīvota teritorija un neatkarīgi no tā, vai to kāds cars patvaļīgi dāvina vai anektē, būtība jau nemainās – tā ir bija un būs Krimas tatāru zeme.Tagad to okupējuši krievi, kas tur pēc kara ieceļoja, jo tatārus deportēja. Krievi ielīda cita saimnieka mājā, tāpat kā Baltijā un tagad tēlo saimniekus. Cik ilgi?

 43. Latvietis gan karos pret latvieti,tas ir kā āmens baznīcā.Pašlaik latvietis latvieti apkaro saeimā,sadzīvē.Kas notika pārejot uz privatizāciju ,ar zobiem un nagiem plēsās ,tiesājās rads pret radu,izlika no īpašumiem savus tautiešus ,lai par naudu pārdotu tos īpašumus cittautiešiem.

  • Krievi ir karojuši ar krieviem revolūcijā un pilsoņu karā!Krieviem senatnē bija izklaide,kur sādža ar sādžu kāvās!Joprojām viņiem ir apsolūti viens otru ienīstoši futbola fanu klubi!Par ko iet runa?Skarbajos 90.močīja viens otru nost, uz nebēdu!Tāds Kravcovs, protams, nemaz nav nekāds karotājs,Viņš ,kādu nogalināt varētu nejauši uzkrītot virsū:)

 44. baro vilku kā gribi, vienalga uz mežu skatās.

 45. TO BILDI VARĒJA VISMAZ NELIKT…LAI ŅEM VIRVI UN SIT ZVANU…UN NEMULD…NAVIENS TAČU NELIEDZ DOTIES PIE MĪĻĀ PUTINA…LAIMĪGU TACIŅU VISIEM, KURIEM NEPATĪK MANA TĒVZEME !!!

 46. Skaistulis!

 47. Ne jau nepilsoņos ir problēma , bet neuzticība jūsu lojalitātei , pierādījies ir ar Jūsu “Varoņiem kūdītājiem””, kas šķeļ grauj un pieprasa (valodu , skolas utt) Visa problēma būtu atrisināta , ja tik daudz krievvalodīgie saprastu , ka jāpateicas par iespēju dzīvot Eiropā, nu būsim reāli, un novērtēt zemi kurā atrodieties, ka te ir un būs Latvija ar savu ziemeļnieku mentalitāti , ar senām tradīcijām , ar savu valodu, mācieties, nekur pasaulē nekad un neviena valsts nerunās kā jūs vēlaties , nedancos kā jūs vēlaties, JUMS būs jāieskaņojas attiecīgajai videi! Esiet lojāli un neizmantojiet mūsu mazākumu uz pasaules fona, un dzīvosim draudzīgi, nekad un neviens ilgi nesēž uz diviem beņķiem!!!!!!!!!

 48. jā- ko var prasít no šiem cilvēciņiem, kas pat savu vēsturi nezina, kur nu vēl citu. Krievi nekad neesot uzbrukuši? Somija 1939. g, Polija -1939 g.Krimu uzdāvināja Hruščovs? Nē- Krima tika iemainïta pret auglígu Ukrainas apgabalu, pēc teritorijas tikpat lielu kā Krima. Taganrogas pilsēta ir tajā iemainítajā zemē.

 49. Tā kā netika veikta deokupācija un dekolonizācija, tad sēžam uz sprādzienbīstamas bumbas. Latvijā atrodas ~500 000 krievvalodīgo okupantu un kolonistu, un viņu pēcteču. Gandrīz visi okupanti un kolonisti ir antilatviski noskaņoti un ir uzskatāmi par 5.kolonnu jeb krievijas armijas partizāniem, kas jau ilgstoši atrodas Latvijā, dzemdē sev jaunus karavīrus un gaida X stundu.
  Ar pāris gadiem cietumā jāsoda Saeimas deputātus un ministrus, jo viņi nevis izdeva likumus par deokupācijas un dekolonizācijas veikšanu, bet gan nodarbojās ar šo kara noziedznieku integrāciju. Redzam integrācijas rezultātu – gan 18.novembra referendums, gan dažādas sabotāžas, gan draudēšana Latvijā sarīkot ne tikai Biškeku, bet arī Krimu.

  • neviens LV nozadzējs un ienaidnieks nav sodīts – naivi cerēt – kalpu sindroms, ka tik kaut kas nenotiek,…rezultātu veido mūsu 100 un ždanokveidīgā banda ar P** atbalstu…

Draugiem Facebook Twitter Google+