Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
20. jūlijs, 2014
Drukāt

Krītot no velosipēda, zēns lauž pakauša kaulu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pagājušajā diennaktī Latgalē, krītot no velosipēda, zēns guvis pakauša kaula lūzumu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Viņa norāda, ka lūzums gūts brīdī, kad zēni pārvietojušies ar velosipēdiem, un viens no zēniem ir kritis. Savukārt cits zēns to nav paspējis pamanīt un, nepaspējot laicīgi nobremzēt, uzbraucis virsū nokritušā zēna galvai.

Bet Kurzemē kāds sešus gadus vecs zēns, šļūcot pa slidkalniņu, ar roku aizķēris slidkalniņa apmali un norāvis vienu rokas pirkstu.

Savukārt Rīgā, iegāžot sev klēpī karstu zupas šķīvi, augšstilbu apdegumus guvusi kāda trīs gadus veca meitene.

Lecot Gaujā no plosta, 26 gadus vecs vīrietis atsities ar galvu pret akmeņiem, jo ūdens lēciena vietā bija sekls. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar aizdomām par mugurkaula skriemeļu lūzumu.

Kopumā mediķi pagājušā diennaktī saņēmuši 1219 izsaukumus, no tiem 312 saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+