×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2017
Drukāt

Kučinskis: ZZS partijām jāsarunājas, lai nebūtu noklusētu aizvainojumu (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Nepieciešama viedokļu apmaiņu starp Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) veidojošajām partijām, jo nedrīkst būt neizrunātu jautājumu vai noklusētu aizvainojumu, 8.aprīlī Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

LZS vēlētāji ir ne tikai no zemkopības nozares, bet arī citu jomu pārstāvji, norādīja Kučinskis. Tas ir saprotami, jo ZZS ir uzņēmusies vadīt valdību, veikt reformas un visiem spēkiem veicināt valsts attīstību, sekojot Zemnieku savienības dibinātāju – Kārļa Ulmaņa, Zigfrīda Annas Meierovica un citu – pirms simts gadiem piemēram. To Ministru prezidents sacīja kontekstā ar LZS jeb Latviešu zemnieku savienības dibināšanu 1917.gadā.

Kučinskis pateicās LZS par izvēlēšanos politikā iet reformu veikšanas ceļu. Viņš norādīja, ja kādam pirms diviem gadiem tiktu teikts, ka Zemnieku savienība būs reformu partija, tad diez vai daudzi tam noticētu. Taču laiks rāda, ka zemnieki var iestāties par reformu veikšanu, lai gan politiskajā spēkā ir arī atšķirīgi viedokļi, pauda valdības vadītājs. “Runājiet, strīdieties, bet palieciet kopā, jo tas ir Latvijas Zemnieku savienības spēks – par to jūs daudzi jo daudzi apskauž,” norādīja premjerministrs.

“Par Latviju, nacionālu, daiļu un spēcīgu,” ar šādiem vārdiem savu uzstāšanos noslēdza politiķis. Kučinskis savā runā ieskicēja arī Latvijas tālāko virzību, tajā skaitā nodokļu reformas principus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tu jau parakstīji? Nē? Vajag savākt ap 50 000 parakstu, tad būs rezultāts:
    (1) ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ
    (2) PAR PAMATOTU NEKUSTAMA ĪPAŠUMA NODOKLI
    (3) PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU… Šeit piedāvā grozīt “Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumu”, lai zemei zem daudzdzīvokļu mājām un neražojošām būvēm noteiktu vēsturiski taisnīgu kadastrālo vērtību un reālu zemes nomas un izpirkuma maksu.

Draugiem Facebook Twitter Google+