metallurg.ru

Kuldas “Salavat” zaudē pirmajā KHL Austrumu finālā 0

KHL Gagarina kausa izcīņas austrumu konferences pirmajā fināla spēlē Latvijas izlases aiozsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas “Salavat” izbraukumā ar 2:3 piekāpās Magņitogorskas “Metallurg”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5

Pirmajā trešdaļā “Salavat” divas reizes izvirzījās vadībā, tomēr metalurgi rezultātu izlīdzināja, bet otrajā trešdaļā uzvaras vārtus guva Sergejs Mozjakins.

Kuldam spēlēja 24 minūtes, kas bija lielākais spēles starp abām komandām, kā arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Rietumu konferences finālā Prāgas “Lev” ir vadībā ar 1-0 pret Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas “Lokomotiv”. Otrā spēle notiks piektdien Prāgā.

VHL čempionāta pusfinālā Kaspara Saulieša un Artūra Mickeviča pārstāvētā Ņeftekamskas “Toros” ar 2:3 zaudēja Karagandas “Sariarka”, sērijā 0-2.