Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
28. augusts, 2014
Drukāt

Kurzemē mežā un purvā apmaldās vairāki sēņotāji

Senes4

Trešdien Kurzemē mežā un kūdras purvā apmaldījušies vairāki sēņotāji, kuriem bijusi nepieciešama glābēju palīdzība nokļūšanai mājās, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.

Pēcpusdienā Pāvilostas novada Vērgales pagastā mežā pazudusi 78 gadus veca sieviete. Sieviete ar radiniekiem bija devusies uz mežu un atstāta pie mašīnas, kamēr pārējie devās mežā. Kad radinieki atgriezās, tad sieviete vairs nebija atrodama.

Sirmgalves meklēšanā iesaistīti ugunsdzēsēji glābēji, Valsts policijas darbinieki un mežsargs. Pēc apmēram pusotru stundu ilgas meklēšanas sieviete atrasta un nodota mediķiem.

Vēl trešdienas pēcpusdienā Brocēnu novada Spundiņu kūdras purvā apmaldījušies trīs pieaugušie un divi bērni. Ugunsdzēsēji glābēji, sarunājoties ar šiem cilvēkiem pa telefonu un padodot automašīnas skaņas signālu, viņiem palīdzēja izkļūt no kūdras purva.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+