Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
5. decembris, 2015
Drukāt

Latgalē sieviete iekritusi auto remonta bedrē

LETALETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki piektdien, 4.decembrī, steigušies palīgā kādai sievietei Latgalē, kura iekritusi auto remonta bedrē.

Kā aģentūra LETA uzzināja VUGD, negadījums noticis Daugavpils novada Naujenes pagastā. Aptuveni 50 gadus veca sieviete iekritusi auto remonta bedrē, no kurienes glābēji viņu izcēluši un nodevuši mediķiem. Cietušai tikuši konstatēti ciskas kaula un ribu lūzumi, tādējādi sieviete nogādāta slimnīcā

Savukārt Gulbenes novada Stāmerienas pagastā VUGD darbinieki vakar atraduši jau iepriekšējā dienā meklētu, visticamāk, noslīkušu cilvēku. Viņa meklēšana sākās ceturtdienas pēcpusdienā, saņemot informāciju par ezerā apmēram 30 metrus no krasta atrastu tukšu laivu. Pirmajā dienā šo cilvēku nebija izdevies atrast.

Kā liecina operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki veikuši kopumā 67 glābšanas darbus. Vairums no tiem bijuši saistīti ar stiprā vēja nodarītajiem postījumiem – vēja nogāztiem kokiem un no mājām atrautām jumta seguma konstrukcijām, kas radīja bīstamas situācijas.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (50)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+