Mobilā versija
+13.5°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 21. jūlijs, 2017
5. decembris, 2015
Drukāt

Latgalē sieviete iekritusi auto remonta bedrē

LETALETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki piektdien, 4.decembrī, steigušies palīgā kādai sievietei Latgalē, kura iekritusi auto remonta bedrē.

Kā aģentūra LETA uzzināja VUGD, negadījums noticis Daugavpils novada Naujenes pagastā. Aptuveni 50 gadus veca sieviete iekritusi auto remonta bedrē, no kurienes glābēji viņu izcēluši un nodevuši mediķiem. Cietušai tikuši konstatēti ciskas kaula un ribu lūzumi, tādējādi sieviete nogādāta slimnīcā

Savukārt Gulbenes novada Stāmerienas pagastā VUGD darbinieki vakar atraduši jau iepriekšējā dienā meklētu, visticamāk, noslīkušu cilvēku. Viņa meklēšana sākās ceturtdienas pēcpusdienā, saņemot informāciju par ezerā apmēram 30 metrus no krasta atrastu tukšu laivu. Pirmajā dienā šo cilvēku nebija izdevies atrast.

Kā liecina operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki veikuši kopumā 67 glābšanas darbus. Vairums no tiem bijuši saistīti ar stiprā vēja nodarītajiem postījumiem – vēja nogāztiem kokiem un no mājām atrautām jumta seguma konstrukcijām, kas radīja bīstamas situācijas.

Pievienot komentāru

Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi nodokļu reformas likumu izskatīšanai pirmajā lasījumā (3)Saeimas Prezidijs sasauca parlamenta ārkārtas sēdi, kas notiks piektdien, 21.jūlijā, plkst.10, lai izskatītu nodokļu reformas likumus pirmajā lasījumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+