×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
25. augusts, 2017
Drukāt

“Novads ir gandrīz “atgriezts” no ārpasaules.” Latgalē slēgti vairāki ceļi (6)

Foto no FacebookFoto no Facebook

Spēcīgo lietavu dēļ Latgalē satiksmei patlaban ir slēgti deviņi valsts vietējās nozīmes autoceļi un divi valsts reģionālie autoceļi, par jaunāko situāciju informē “Latvijas Valsts ceļi”.

Reģionālie valsts autoceļi:

Viļaka – Kārsava (P45) pie Pazlaugas (37. km)
Ilūkste (Virsaiši) —Bebrene—Birži (P72) pie Kaldabruņas (26,6.km)

Vietējie valsts autoceļi:

Tilža – Baltinava (V460) pie Baltinavas (18,8. km);
Upītes – Demerova (V478) pie Demerovas (6,7. km);
Rogovka – Mežvidi (V499) pie Rogovkas (2. km);
Rogovka – Mežvidi (V499) pie Bliseniem (5. km);
Višķi – Grāveri (V676) pie Ambeļiem (7,4. km);
Bozova – Kaskāni (V504) pie Bozovas (1,1. km);
Verēmi – Rogovka (V593) pie Čudarāniem (9. km).

Applūdušo un neizbraucamo ceļu dēļ atsevišķi reisi netiks izpildīti

Ņemot vērā, ka daudzviet Latgalē lietavu dēļ ir applūduši un neizbraucami autoceļi, uz nenoteiktu laiku atsevišu maršrutu reisi vai to posmi netiks izpildīti, vairāki reisi tiks novirzīti pa apvedceļu, kā arī sabiedriskā transporta kustība var kavēties, informē Autotransporta direkcija.

Kopumā izmaiņas varētu skart 16 maršrutus, ko apkalpo SIA “Norma-A”, “Daugavpils autobusu parks”, “Ludzas autotransporta uzņēmums”, “Balvu autotransports”, AS “Rēzeknes autobusu parks”, “Nordeka” un CATA.

IZMAIŅAS MEKLĒJIET ŠEIT

Plūdu dēļ Kārsavas novada vadība lems par ārkārtas situācijas izsludināšanu

Plūdu dēļ Kārsavas novada vadība piektdien lems par ārkārtas situācijas izsludināšanu, telefonintervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja novada domes vadītāja Ināra Silicka (ZZS).

Silicka pauda, ka novads ir gandrīz “atgriezts” no ārpasaules, jo ir applūdis liels daudzums tā ceļu.

Arī Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdētājs Gints Kaminsks (LZS) telefonintervijā raidījumam sacīja, ka Latgalē ir izveidojusies ārkārtas situācija. Viņš zināja teikt, ka kolēģi jau ir konsultējusies ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvjiem un esot skaidrs, ka būs nepieciešama valsts finansiāla palīdzība zaudējumu segšanai.

Cilvēki sociālajos tīklos turpina dalīties ar fotogrāfijām par lietavu radīto postu.

Piektdien dažbrīd gaidāms lietus, Rietumlatvijā pastiprināsies vējš

Piektdien Latvijā pārsvarā gaidāms mākoņains laiks, valsts lielākajā daļā uzlīs, vietām gaidāmas īslaicīgas lietusgāzes, iespējams arī pērkons.

Pūtīs lēns līdz mērens vējš no dienvidu puses. Sākot no valsts dienvidrietumiem, iegriezīsies rietumu vējš, Kurzemē un Zemgalē tas brāzmās pastiprināsies līdz 11-16 metriem sekundē.
Gaisa temperatūra nepakāpsies augstāk par +15..+20 grādiem.

Rīgā dažbrīd gaidāms lietus, starp mākoņiem izsprauksies saules stari. Mērenu dienvidu vēju dienas otrajā pusē nomainīs rietumu vējš, brāzmās tas pastiprināsies līdz 13 metriem sekundē. Maksimālā gaisa temperatūra būs +19 grādu.

Laikapstākļus nosaka zema spiediena apgabals. Atmosfēras spiediens 757-760 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kārsava atrodas pie lielas upes ŪDRĀJA (Utroja, kas dažiem sanāk “Rītupe”), Rēzeknes šosejas 28. km, spriežot pēc M.Rezuna foto, darbojusies rečka Šņitka. Tagad jau būs grūti pateikt cik un kādi drazu vai bebru aizsprosti laicīgi nenovadīja lieko ūdeni. taču šī bijusī upīte VISĀ 13,44 km garumā ir ZM VNĪA objekts, jeb tulkojot valsts nozīmes ūdensnoteka. Saki vēl ka vārdam nav spēks…

  2. Zogam kur un kad varam, kā teikts -nogriezīsim, pa šķēlei, paķersim pa birkavam un prom, ka gailis pakaļ nedzied un godmans nesaka…

  3. Virsrakstam latviski jābūt- Latgalē, lietavu dēļ slēgti vairāki ceļi! Nezinu ko tagad māca skolās un citās mācību iestādēs, bet ši nav latviska teikuma uzbūve!!!

  4. Te mēs arī rredzam cik biez asfalta slānis, nu neticas, ka tas ir atbilstošs ceļa segumam, tā tomēr nav ietve

Draugiem Facebook Twitter Google+