×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
25. novembris, 2012
Drukāt

“Latvenergo” klientu aktivitāti Igaunijā, izvēloties tirgotāju, vērtē kā ļoti augstu

Foto-LETAFoto-LETA

Patlaban klientu aktivitāte Igaunijā, izvēloties elektroenerģijas tirgotāju no nākamā gada 1.janvāra, ir ļoti augsta, vērtē AS “Latvenergo” meitasuzņēmuma Igaunijā “Elektrum Eesti” pārstāvji.

Viņi norāda, ka konkurence starp tirgotājiem ir ievērojami pieaugusi. “Elektrum Eesti” pārstāvji arī novērojuši, ka, izvēloties piegādātāju, klienti izmanto cenu salīdzināšanas interneta portālus.

Energokompānija šonedēļ paziņoja par vairākiem nozīmīgiem Igaunijā iegūtiem klientiem, tostarp valsts un pašvaldību sektorā. Līdzās Tallinas pašvaldībai, kas konkursā izvēlējusies “Elektrum Eesti” kā nākamā gada elektroenerģijas piegādātāju, lielāko klientu vidū pilsētā ir arī Tallinas lidosta un pilsētas ūdensapgādes uzņēmums “Tallina Vesa”.

Tallina bija izsludinājusi konkursu par pašvaldības īpašumā esošo ēku apsaimniekošanu un pilsētas apgaismojuma nodrošināšanu 2013.gadā ar kopējo patēriņu 80 gigavatstundas (GWh), savukārt, piemēram, Tallinas lidostas patēriņš šogad ir desmit GWh, un paredzams, ka nākamgad tas būs augstāks, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Latvenergo” preses sekretāre Ivita Bidere.

“Elektrum Eesti” nesen ielu apgaismošanai izvēlējās arī Tartu, kam tiks nodrošinātas septiņas GWh gadā. Šajā pilsētā klientu vidū ir arī Tartu Universitātes slimnīca, “Tartu Mill”, “Tartu Veekeskus”.

“Elektrum Eesti” vadītājs Raivo Videviks uzskata, ka elektrības nodrošināšana divās lielākajās Igaunijas pilsētās ir ne tikai panākums un gods, bet arī liela atbildība. Šie līgumi palīdzēs ar laiku iekarot 20% no Igaunijas elektroenerģijas tirgus, uzskata uzņēmuma vadītājs. Kompānija piebilst, ka elektroniskajā vidē “Elektrum” priekšrocība ir iespēja slēgt līgumu tiešsaistē.

Ziņojot par Tallinas pilsētas izsludinātā konkursa uzvarētāju, Igaunijas raidkorporācija “ERR” norādījusi, ka konkursā par elektrības piegādi Igaunijas policijai uzvarējis vēsturiskais tirgotājs “Eesti Energia”.

Kā ziņots, Igaunijā un Lietuvā “Latvenergo” strādā ar zīmolu “Elektrum”. Katrā Baltijas valstī to pārstāv vietējā komanda ar galvenajiem birojiem attiecīgi Tallinā un Viļņā.

Gatavojoties Igaunijas elektroenerģijas tirgus atvēršanai no 1.janvāra, kad elektrība no izvēlētā tirgotāja būs jāpērk gan juridiskajām personām, gan mājsaimniecībām, “Elektrum” izstrādāja vairākus speciālus produktus.

Līgumi ar izvēlēto tirgotāju elektrības lietotājiem jāparaksta līdz 10.decembrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+