Drukāt

Latvija-Kanāda 1:2. Cienījama cīņa līdz pēdējai sekundei

latvia_kanada1i007

Canada's Corey Perry (L) attacks Latvia's goalkeeper Kristers Gudlevsks (C) as Latvia's Sandis Ozolins (R) stops him during the Men's Ice Hockey Quarterfinals Canada vs Latvia at the Bolshoy Ice Dome during the Sochi Winter Olympics on February 19, 2014. AFP PHOTO / ALEXANDER NEMENOV

Latvijas hokeja izlase savā pirmajā olimpisko spēļu ceturtdaļfināla spēlē pirmo trešdaļu noslēdza ar  neizšķirtu rezultātu 1:1 ar Vankūveras Olimpiādes spēcīgāko komandu Kanādu. Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, un rezultāts saglabājās nemainīgs. Trešajā trešdaļā izšķirošos vārtus Kanādas valstsvienības labā guva Šī Vēbers.

Vārtus Latvijas izlases labā guva Lauris Dārziņš, bet Kanādai – Patriks Šārps un Šī Vēbers.