Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. jūnijs, 2014
Drukāt

Latvijā šogad adoptēti 118 bērni (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Šogad līdz jūnijam Latvijā adoptēti 118 bērni, kas ir par 25 bērniem vairāk nekā pērn šajā laikā, liecina Labklājības ministrijas (LM) apkopotā informācija.

Latvijas iedzīvotāji adoptējuši 47 bērnus, kas ir par diviem bērniem mazāk nekā pērn analoģiskā laika periodā. Savukārt ārvalstu iedzīvotāji adoptējuši 71 bērnu – par 27 bērniem vairāk nekā 2013.gadā šajā laikā.

Šobrīd reģistrā ir ziņas par 1379 bērniem, kuriem jāmeklē adoptētāji. Lielākā daļa jeb 917 bērni ir vecumā no desmit līdz 18 gadiem. Latvijā adoptētāji biežāk izvēlas adoptēt jaunākus bērnus – 45 šogad adoptētie bērni ir vecumā līdz deviņiem gadiem, bet četri – vecumā no desmit līdz 18 gadiem.

Savukārt ārvalstu adoptētāji šogad adoptējuši 45 bērnus līdz deviņu gadu vecumam un 26 desmit līdz 18 gadus vecus bērnus.

Šobrīd adopcijai ir pieteikušies 109 adoptētāji no Latvijas un 52 ārvalstu adoptētāji. No visiem adoptējamiem bērniem 656 bērnus var adoptēt uz ārvalstīm, bet 384 bērni to nevēlas, vai arī viņu brāļi vai māsas nepiekrīt viņu šķiršanai adopcijas gadījumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik no viņiem ir izlietoti rezerves daļās,cik sex pakalpojumiem cik ir izaudzināti par gejiem ,lezbietēm un cik no viņiem ir gājuši bojā vai tādu datu nav ir tikai cipari kuri parāda kādā ātrumā mēs iztirgojam savu bērnu dvēseles.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+