×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. oktobris, 2013
Drukāt

Latvijas ĀM: EK stingri jāreaģē uz Krievijas ierobežojumiem Lietuvas piena produktu importam

LETALETA

Eiropas Komisijai (EK), kas ir atbildīga par Eiropas Savienības (ES) ārējo tirdzniecību, ir stingri jāreaģē uz Krievijas noteiktajiem ierobežojumiem Lietuvas piena produktu importam. Par Latvijas nostāju portālu “LA.lv” informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

 

Ministrijā norāda, ka šodien Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ticies ar Lietuvas ārlietu ministru Linu Linkeviču. Tikšanās laikā apspriests arī Krievijas lēmums par Lietuvas piena produktu importa ierobežojumiem, kā arī Lietuvas kravas automašīnu pastiprinātā kontrole uz Krievijas robežas.

Latvija pauda atbalstu Lietuvai, uzsverot, ka šāda Krievijas rīcība ir nepieņemama. Latvija uzskata, ka EK, kas ir atbildīga par Eiropas Savienības ārējo tirdzniecību, ir stingri jāreaģē uz šādiem gadījumiem, informē ĀM.

Jau vēstīts, ka Krievija no 7.oktobra daļēji aizliegusi piena produktu importu no Lietuvas. Maskava par iespējamo Lietuvas piena produktu importa aizliegumu brīdināja jau pagājušajā nedēļā, šādu soli attaisnojot ar “sanitārijas un epidemioloģiskajiem riskiem”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+