×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. oktobris, 2013
Drukāt

“Latvijas Avīzes gadagrāmata 2014”

LA_gadagramata

Iznākusi “Latvijas Avīzes gadagrāmata 2014”, kam no gadskārtējiem izdevumiem ir visgarākā vēsture, daudzpusīgākais tematu klāsts, ilgāk un ciešāk veidojies lasītāju loks. Izdevuma tematika aptver Latvijas dabu un ģeogrāfiju, vēsturi un reliģijas, zinātni un ģimenes ekonomiku, kultūru un tūrismu, veselību un modi, kā arī mājas un dārza darbus.

Dabas nodaļā šoreiz aplūkota Latvijas flora – augu valsts, ar vēsti, ka daudzmaz iepazīt to nemaz nav tik sarežģīti. Vēstures tēma ir 1905. gads – protams, ar svaigu vērtējumu, uzsverot, ka šie notikumi vērtējami kā viens no latviešu Atmodas posmiem. Latvijā, izrādās ir vairāk nekā 30 dažādu reliģisko organizāciju un kopienu – sniegts to īss raksturojums. Ģimenes budžeta sakarā skarts sāpīgs brīdis – kad aizsaulē jāpavada tuvinieks.

Zemes dzīļu noslēpumi šoreiz tiek atklāti zemestrīču iespējamībā – Latvijā par to runā maz, taču jautājums ir svarīgs. Veselības un dzīvesveida nodaļa skar nopietnu slimību, tostarp vēža, dziedināšanas iespējas saistībā ar ikdienas dzīvi un uzturu. Modes lietas rāda mūsdienu norišu salīdzinājumu ar 20. gs. 60.–70. gadu tendencēm, bet vaļasprieku interesenti uzzinās par filatēliju un numismātiku Latvijā. Visbeidzot māja un dārzs – telpaugi un jaunākās viengadīgās puķes, dekoratīvie augi – arī veselībai un kosmētikai, četras debespuses mūsdienīgā dārzā un krūmmellenes savā vietā.

Latvijas Avīzes gadagrāmata 2014, 2013. gads, 256 lpp..

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+